Renkli taş boyama çalışmaları göz kamaştırdı

Agora Alışveriş Merkezi hobi çalışmaları yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 22 Ağustos Salı günü saat 16.00’da başlayan ‘Taş Boyama Etkinliği’ne katılan ziyaretçiler keyifli dakikalar yaşadı

Renkli taş boyama çalışmaları göz kamaştırdı

Adapazarı Belediyesi işbirliği ile gerçekleşen “Taş Boyama Etkinliği”, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği “Hobi Atölyesi” kapsamında çalışmada, rengârenk eserler ortaya çıktı.

 

Akrilik boya kullanılarak renklendirilen doğal taşların yüzeyleri farklı desenler ile süslendi. Özellikle dekorasyon ve takı süslemelerinde tercih edilen taşlar, boyama işleminden sonra vernik yardımıyla parlatılarak sabitlendi. Taş Boyama Etkinliği’ne katılan yetişkin ve çocuklar, kendileri için yaptıkları eserlerine sahip oldular. El emeği ile yapılan çalışmaların üzerine tercihe göre deniz manzarası, etnik desenler çizildi. Farklı figürlerin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan hoş görüntüler herkes tarafından beğeni ile karşılandı.

 

Katılımcılar ise keyifli zaman geçirdiklerini, aynı zamanda el becerilerinin de geliştiği belirterek Agora Alışveriş Merkezine etkinlik için teşekkür ettiler.