Safiye-Faik ikilisi “Altın Günü”ne damga vurdu

Sanat dünyasının efsane isimlerinden Çiğdem Tunç, ekranların en sevilen ikilisi Safiye Soyman ile Faik Öztürk, Güllüm Show Azize ve evlilik programlarının başarılı ismi Sinem Yıldız muhteşem bir şova imza attı

Safiye-Faik ikilisi “Altın Günü”ne damga vurdu

Önceki gün Ankara'nın önde gelen alışveriş merkezi A City'de Banu Noyan organizasyonuyla düzenlenen Altın Günü büyük ilgi gördü. Gittikleri her şehirde yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen şov Ankara'ya da damga vurdu. Sanat dünyasının 5 ünlü ismi Çiğdem Tunç, Safiye Soyman-Faik Öztürk, Fehmi Dalsaldı, Sinem Yıldız, geleneksel altın günü için hazırlanan ev dekorunda sahneye çıkarak, 3 ayrı skeçle tiyatral bir gösteri sundu.


Deniz Akkaya'nın şova iki gün kala gelmeyeceğini açıklaması üzerine ekibe dâhil olan  Safiye Soyman ve Faik Öztürk ikilisi izleyenlerden tam not aldı. 2 saat süren etkinlikte Safiye ve Faik şarkılarıyla Ankaralılara söylediler misket havası oynattı. Fehmi Dalsaldı, Mine Şanlı ile Arayan Bulur skeciyle Müge Anlı tiplemesiyle izleyenlerin karşısına çıktı.


İzleyenleri kahkahaya boğan skeçler ve yarışmalar sonunda Ankaralı hanımlar ve beyler 3 çeyrek altın kazandı. Acity AVM Müdürü Hande Seçilmiş: “Böyle eğlenceli etkinlikler Keremcem imza günü, Lerzan Mutlu ile Alişan mini konser imza günü ve Turabi söyleşi imza günü ile devam edecek. Tüm misafirlerimizi bekliyoruz.” diyerek yeni organizasyonların müjdesini verdi.