Satranç Turnuvası 3’üncü kez Agora AVM’de

Ev sahipliğini yaptığı birçok özel turnuva ile ilgi odağı olan Agora Alışveriş Merkezi’nde, üçüncü kez gerçekleştirilecek olan Satranç Turnuvası’nın heyecanı yaşanmaya başladı

Satranç Turnuvası 3’üncü kez Agora AVM’de

Satranç oyununda kendine güvenen ve satranca ilgi duyan herkes 3-4 Eylül günlerinde 3’üncü Geleneksel Agora Satranç Turnuvası’nda buluşacak. Turnuva 1300 UKD ve üstü, 1100-1300 UKD arası, 1100 UKD ve altı olmak üzere 3 kategoride düzenlenecek. Turnuvaya katılmak isteyenler http://sakarya.tsf.org.tr/ adresinden kayıt olabilecek. Her kategori 50 kişi ile sınırlı olup, diğer 50 kişilik kayıtlar yedek listeye alınmaktadır. Turnuvaya katılabilmek için satranç lisansına sahip olmak gereklidir. Aynı zamanda;  tüm satranç severler ve satranç sporuna merakı olanlar turnuvayı takip edebilecek ve bu heyecana tanık olabilecek.


Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Satranç Turnuvası’nın finalinde derece giren katılımcılar Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan markalardan çeşitli hediyelerin sahibi olacak. Ayrıca dereceye giren ilk üç kişiye 3’üncü Geleneksel Agora Satranç Turnuvası madalyaları takdim edilecek.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, satranç severlerin yoğun ilgi gösterdiği turnuvanın 3’üncüsünü düzenlemekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Her yaştan kişilerin birbiriyle yarışacağı turnuvaya ev sahipliği yapmaktan gurur duyduğunu belirterek, satranç severleri Agora Alışveriş Merkezi’ ne davet etti.