Smokin D’S Damat’tan alınır

Smokin D’S Damat’tan alınır

Hafızalara kazınan o özel gecede sizin adınıza her detayı incelikle düşünen D’S damat, 2022 İlkbahar/Yaz smokin koleksiyonuyla düğün, kokteyl, mezuniyet gibi farklı alanlar için zengin seçenekler sunuyor. Tercih edeceğiniz ceket yakalarının şal ya da kırlangıç yaka olmasından kol düğmesine, papyon kuşaktan ayakkabınıza kadar baştan ayağa kusursuz bir şıklık sizleri bekliyor.

D’S damat farklı bir yol çizip smokin giymenin püf noktalarına odaklanarak, uzun yıllara dayanan deneyimlerini ve uzmanlığını tamamıyla bu işe aktarıyor. Kusursuz bir görünüm için, kalıplarıyla özel dikim hissi veren terzilik detaylarını birleştirerek benzersiz bir müşteri deneyimi sağlıyor.

Aynı zamanda sizin için en uygun modeli ve kalıbı bulup size en yakın mağazada özel randevu hissi veren bir yaklaşımla terzilik hizmeti veriliyor. Ayrıca bu sezon ilk defa “Her Yaşta Smokin D’S damat’tan Alınır” mottosuyla şıklığın yaşı olmadığını vurgulayarak çocuklar için de kapsül bir smokin koleksiyonu mağazalarda sizleri bekliyor.

Bej, uçuk gri gibi sıcak renkli kırışmaz kumaşlardan ilk defa yapılan ve gece boyu şıklığınızı koruyacak inovatif smokin modellerinden tercih edip, şehir dışı seyahatleriniz için bavulunuzda ya da seyahat çantanızda gözünüz arkada kalmadan taşıyabilirsiniz.

İkonik Renkler, Fonksiyonel Detaylar

Koleksiyonda klasik ve zamansız siyah smokin modelini, yelekli ve yeleksiz olarak iki alternatif olarak görüyoruz. Çıtayı biraz daha yükselten D’S damat, ceket yakalarını çıkartılabilir modüler bir yaka şeklinde tasarlayarak smokininizi farklı zamanlarda da takım elbise olarak giyme şansı veriyor. Bu fonksiyonel ve yaratıcı fikir sayesinde smokin takım elbiseler artık bir kere giyilip gardırobun bir köşesinde bekleme fikrinden kurtuluyor. Renk paleti konusunda da oldukça cesur davranarak bordo, gece mavisi gibi konsept temalar için de farklı seçenekler bulundurarak sektördeki üstünlüğünü bir kez daha vurguluyor. Salon ya da açık hava etkinlikleri dahil farklı destinasyonlara uygun smokin alternatifleriyle gecenin yıldızı olmaya hazır olun.