Tchibo’dan Anneler Günü’ne özel kampanya 5 kişiye 500 TL hediye

Tchibo, Anneler Günü’nü hediyeli sosyal kampanyası ile karşılıyor. Kampanya kapsamında Tchibo’nun Instagram hesabını takip edenler arasından seçilen 5 kişi, 500 TL hediye çeki kazanacak.

Tchibo’dan Anneler Günü’ne özel kampanya 5 kişiye 500 TL hediye

Kahveden ev eşyalarına, kıyafetten spor gereçlerine kadar hayatın her alanına dokunan, şık ve kullanışlı ürünler sunan Tchibo, Anneler Günü’nü hediyeli sosyal medya kampanyası ile kutluyor. Tchibo, kampanya kapsamında 27 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında @tchiboturkiye Instagram hesabında hediye çekilişi düzenliyor.

Tchibo’nun her yaş ve zevke hitap eden ürünleriyle zenginleşen sosyal medya kampanyası, annesine hediye seçmekte zorlananlara da fikir verecek.

Sonuçlar 6 Mayıs’ta açıklanacak

Yarışmaya; Türkiye genelinde @tchiboturkiye Instagram hesabını takip edip, hesaptan paylaşılan “Anneler Günü Yarışması” kampanya postundaki Annesine olan sevgisini en yaratıcı şekilde paylaşan, iki arkadaşını ve #AnnemeGöreTchibo etiketini etiketleyen herkes yarışmaya katılabilecek. Yapılan değerlendirmeler sonucu, en yaratıcı yorumu yapan 5 kişiye 500 TL Tchibo hediye çeki verilecek. Yarışma sonucu 6 Mayıs 2022 tarihinde saat 19:00’da Tchibo’nun Instagram sayfasından duyurulacak.