Tchibo’dan engin denizlerden evlere uzanan bir yolculuk

Tchibo’dan engin denizlerden evlere uzanan bir yolculuk

Engin denizlerden evlere uzanan bir yolculuk

Tchibo’nun ‘‘Marin Tarzını Keşfedin’’ temasıyla mavinin ve deniz havasının özgürlüğünü hissedebilir, ‘‘Modern ve Ferah Banyolar’’ temasıyla yaşam alanlarınızda küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler yapabilirsiniz

Denizin uçsuz bucaksız olmasının verdiği özgürlük hissi bambaşka. Tchibo’nun birbirinden özel ürünleri bir araya getirerek oluşturduğu ‘‘Marin Tarzını Keşfedin” temasında modası hiç geçmeyen deniz temalı giysiler yer alıyor. İnce Örgülü Çizgili Kazak, spordan klasiğe birçok kombin imkanı sunuyor. Bu özelliği ile dolabınızın vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday.

Kısa Kollu Sweatshirt ise ön taraftaki fermuarı sayesinde kolay giyilme imkanı sağlarken bol kesim oluşuyla rahat hareket imkanı sunuyor.

Şampuanlar askılı raflara

Ferah bir banyo için atılacak ilk adım düzen sağlamak. Her şeyin yerli yerinde olması banyoyu olduğundan çok daha ferah gösteriyor. Havlular çekmecelere, fırçalar dolaplara şampuanlar ise askılı raflara yerleşiyor. ‘‘Modern ve Ferah Banyolar’’ temasında yer alan Asılabilir Duş Rafı, askısı sayesinde kolaylıkla yer değiştirme imkanı sunan şampuanları düzene sokuyor. İki kattan oluşan raf beyaz rengiyle her türlü banyoda uyum içinde kullanılabiliyor.

Şık kaseler sabunları ağırlıyor

Evin her alanında olduğu gibi banyoda da şıklık ön planda. Seçilen dekoratitif eşyalarla banyoları da şık bir alana çevirmek mümkün. Yaprak şeklindeki Dekoratif Kase ile sabunlar estetik bir görüntü kazanıyor. Beyaz rengi ön plana çıkan kase yaprak şekli sayesinde modern bir ambiyans yaratıyor. Aynı zamanda ikili setten oluşan Sepet Saklama’yı da iki farklı boyuyla banyolarda değelendirmek mümkün.

Hem şık hem kullanışlı

Vazo içine yerleştirilen yapay çiçekler, tütsüler, sabunlar, mini mini biblolar, kokular banyo için en çok tercih edilen aksesualardan. Küçük aksesuarları dağınık bir şekilde kullanmak yerine Bambu Tepsi içine dizip, hem dağınıklıktan kurtulup hem de şık bir görüntü oluşturulabiliyor.

Tchibo’nun ‘‘Marin Tarzını Keşfedin’’ ve ‘‘Modern ve Ferah Banyolar’’ temalı ürünleri, Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr   internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Bazı ürünlerin fiyatları şöyle:

  • Tchibo İnce Örgülü Çizgili Kazak:  149,95 TL
  • Tchibo Kısa Kollu Sweatshirt: 179,95 TL
  • Tchibo Asılabilir Duş Rafı: 149,95 TL
  • Tchibo Dekoratif Kase: 69,95 TL
  • Tchibo Sepet Saklama 2’li Set: 129,95 TL