Tchibo ile antrenman başlasın Egzersiz yapmanın tam zamanı

Tchibo, ‘Antrenmana Hazırız’ temasında egzersiz ve spor odaklı ürünleri bir araya getiriyor. Tema, soğuk kış günlerine rağmen antrenman yapmaktan ödün vermeyen sağlıklı yaşam tutkunlarına sesleniyor.

Tchibo ile antrenman başlasın Egzersiz yapmanın tam zamanı

Yaz kış demeden her mevsim spor yapanlardansanız, Tchibo’nun yeni teması ‘Antrenmana Hazırız’  tam size göre. “Antrenmana Hazırız” temasında Tchibo, sağlıklı yaşamayı ve düzenli egzersiz yapmayı önemseyenler için birbirinden kullanışlı seçenekler sunuyor. Tema ürünlerinde egzersizler esnasında giyilebilecek rahat ve nefes alan kıyafetlerin yanı sıra antrenmanların vazgeçilmezi spor ekipmanları da yer alıyor.

Hava alan tişörtlerle antrenmanlar çok kolay

İster spor salonunda ister evde isterse de açık havada olsun, egzersizler sırasında ihtiyaç duyulan en önemli ürünler kuşkusuz rahat, hareketi kısıtlamayan ve terletmeyen kıyafetler.  Tchibo, “Antrenmana Hazırız” temasında yer alan tişörtleri bu ihtiyaçlara göre tasarlıyor.

DryActive Plus malzemesi sayesinde hava alan ve nem transferi sağlayan 2’si 1 arada Tişört, ter tutmama özelliği sayesinde çok çabuk kuruyarak egzersizlerdeki performansınızı kesintiye uğratmıyor. Tek tek veya birlikte giyilebilen tişörtler, hafif ve rahat kullanım için yüksek viskoz oranına sahip. Yine DryActive Plus malzemeden üretilen ve aynı kumaş özelliklerine sahip olan Kısa Kollu Spor Tişört de nem transferi sağlayarak çabuk kuruma özelliği taşıyor. Yuvarlak etek uçlu uzun, geniş kesimi ise egzersizlerde hareket kolaylığı sağlıyor.

Hem şık hem konforlu seçenekler

Ekolojik tarımdan elde edilen pamuklarla üretilen Yoga Sweatshirt, rahat kesimiyle beğeni topluyor. DryActive Plus malzeme sayesinde hava alan, nem transferi sağlayan ve çabuk kuruyan Yumuşak Kırçıllı Spor Ceket ise hareket özgürlüğü sağlamasıyla hem egzersizlerde hem de günlük kullanımda tercih ediliyor. Geri dönüşümlü polyester kumaştan üretilen Yumuşak Kırçıllı Spor Ceket, iki adet yan cebi ve kapüşonuyla da spor şıklığını tamamlıyor.  

Vazgeçilmez tayt rahatlığı

Egzersizlerin vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olan taytlar da temada yer alan cazip seçenekler arasında. Çift taraflı olduğu için iki farklı görünüm sunan Çift Taraflı Spor Tayt, DryActive Plus malzeme sayesinde hava alarak nem transferi sağlıyor ve çabuk kuruyor. İç cepli bel kısmı bozuk para, anahtarlık gibi eşyaların saklanmasına imkan tanırken, geniş bel lastiği de kullanım kolaylığı sunuyor. Şekillendirici Spor Tayt ise bel kısmındaki power gözenekli güçlendirme sayesinde şekillendirici etkiye sahip.

Keyifli ekipmanlarla eğlence ve spor bir arada

Evde yapılan antrenmanları daha etkili hale getiren egzersiz ekipmanları da temada sporseverlerle buluşuyor. Bel ve kalçayı çalıştırmaya yarayan ve egzersiz posteri ile birlikte satışa sunulan Döner Egzersiz Diski, tırtıklı üst yüzeyi ile ayak refleks bölgelerine masaj yaparken düzenli kullanımda koordinasyonu ve dengeyi de geliştiriyor. Pilates Halkası ise; göğüs, kol, bacak ve sırt kaslarını yoğun çalıştırmak için kullanışlı bir seçenek oluyor. Dayanıklı, anatomik şekillendirilmiş tutma yerleri ile kullanım kolaylığı sunan ürün hem yeni başlayanlar hem de ileri seviye sporcular için uygun.

Tchibo’nun “Antremana Hazırız” temalı ürünleri, Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr  internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Bazı ürünlerin fiyatları şöyle:

  • Tchibo Pilates Halkası: 199,95 TL
  • Döner Egzersiz Diski: 249,95 TL
  • Şekillendirici Spor Tayt: 299,95 TL
  • Çift Taraflı Spor Tayt: 319,95 TL
  • Yumuşak Kırçıllı Spor Ceket: 369,95 TL
  • Kısa Kollu Spor Tişört: 169,95 TL
  • Yoga Sweatshirt: 299,95 TL
  • 2’si 1 arada Tişört: 249,95 TL