Tchibo’nun en sevilen lezzetlerinden Privat Kaffee

Kahve uzmanı Tchibo, çok sevilen Privat Kaffee serisi ürünleriyle soğuk kış günlerini ısıtıyor. Hafif çikolata dokunuşlu ve dengeli lezzetiyle Latin Grande, siyah frenk üzümü dokunuşlu African Blue, fındık dokunuşlu Brazil Mild ile hafif baharat dokunuşlu ve kafeinsiz Colombia Fino bu kış da kahve severlerin gözdesi olmaya devam edecek.

Tchibo’nun en sevilen lezzetlerinden Privat Kaffee

Her damak tadına hitap eden geniş ürün yelpazesiyle gerçek kahve lezzeti sunan Tchibo’nun Privat Kaffee serisi, yüzde 100 Arabica çekirdeklerinden elde edilen dört harika ürünüyle kahve severlerin favorileri arasında öne çıkmaya devam ediyor. Privat Kaffee; Latin Grande, African Blue, Brazil Mild ve Colombia Fino seçenekleriyle bu kış da kahve severlerin favorisi olmaya aday.

Hafif çikolata dokunuşuyla Privat Kaffee Latin Grande

Yamaçlardan elle toplanan kahve çekirdeklerinden üretilen Latin Grande; hafif çikolata dokunuşlu dengeli lezzetiyle beğeni topluyor. Latin Amerika’nın verimli topraklarında ve dengeli ikliminde yetişen yüzde 100 Arabica kahve çekirdekleri, Privat Kaffee Latin Grande için özel olarak öğütülüyor ve aromasını uzun süre koruyabilen vakumlu ambalajlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Siyah Frenk üzümü dokunuşlu Privat Kaffee African Blue

Privat Kaffee serisinin diğer bir lezzeti African Blue’daki çiçeksi notalar, siyah frenk üzümüyle buluşuyor. Privat Kaffee African Blue, dünyanın en verimli topraklarından sayılan Doğu Afrika bölgesinden toplanan ve özenle işlenen yüzde 100 Tchibo Arabica kahve çekirdeklerinin yoğun ve zengin aromasıyla eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor.

Fındık dokunuşlu Privat Kaffee Brazil Mild

Soğuk kış akşamları için bir başka seçenek de Brezilya’nın yumuşak ikliminde, mineral bakımından zengin topraklarda yetişen ve kendine has yumuşak bir içime sahip olan Brazil Mild. Bölgenin güneşli yüksek arazileri ve dengeli iklimi sayesinde Brazil Mild, yumuşak içimli ve hafif fındık dokunuşlu aromasını ortaya çıkarıyor.

Kafeinsiz Privat Kaffee Colombia Fino

Yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden oluşan Colombia Fino, kahvesini kafeinsiz tercih edenler için güzel bir seçenek oluyor.  Baharat notalarından oluşan aromasıyla kahve keyfine keyif katıyor. 

Kahvenin en lezzetli hali Privat Kaffee ürünleri, tüm Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr internet mağazasında ve seçili marketlerde bulunabiliyor.