Tepe Nautilus ve Chippin’den İş Birliği

Tepe Nautilus ve Chippin’den İş Birliği

20. yılında ziyaretçilerini birbirinden özel ve kazançlı kampanyalarla bir araya getiren Tepe Nautilus,  Temmuz ayında da ziyaretçilerini Chippin’le buluşturuyor.  Tepe Nautilus ziyaretçileri Türkiye’nin ilk mobil ödeme özellikli sadakat uygulaması Chippin’le , seçili markalardan yaptıkları alışverişlerden 500 TL Chippin geri kazanacak.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan    Tepe Nautilus, 20. yılına özel birbirinden kazançlı kampanyaları ziyaretçileriyle buluşturmaya devam ediyor. Tepe Nautilus, Tanı’ın geliştirdiği, Türkiye’nin ilk mobil ödeme özellikli sadakat uygulaması Chippin’le gerçekleştirdiği iş birliğiyle, seçili mağazalardaki alışverişlerinde toplamda 500 TL Chippin kazanma fırsatı sunacak. Her markanın kendi kampanyasına ek olarak Tepe Nautilus’ta anlaşmalı  markalarından yapılan alışverişlerde Chippin uygulaması ile temassız ve ödeme limitine takılmadan mobil ödeme yapılabilecek ve kazanılan Chippinler istenilen herhangi bir Chippin noktasında harcanabilecek.

Türkiye’de 20 binden fazla noktası ve 300’den fazla markasıyla mobil ödedikçe geri kazandıran uygulaması Chippin tüm Nautilus müşterilerine özel 50 TL Chippin hediye edecek. Ayrıca Tepe Nautilus’ta bulunan CarrefourSA, Korkmaz, Lufian ve İpekyol’da temmuz ayı boyunca yapılan alışverişlerde Chippin’le ödeme yapanlar toplamda     450 TL değerinde Chippin daha kazanacak.

Kazançlı ve konforlu alışverişin Tepe noktasında siz de harcadıkça kazanmak için      Tepe Nautilus’u ziyaret edebilir, hemen Chippin uygulamasını indirerek kampanyalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylar için: https://www.chippin.com/kampanya/F74VMQCQ