TSE’den Carousel’e Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi verildi

TSE’den Carousel’e  Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi verildi

TSE Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme programı şartlarını yerine getiren eden Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, TSE uzmanları tarafından yapılan denetim sonucunda TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazandı.

Kalite ve hijyen standartlarından ödün vermeden hizmet sunan Carousel, aldığı belgeyle birlikte değişen dünyaya ve sektörüne öncülük etmeye devam ediyor. 25 yıldır sunduğu kaliteli hizmetle İstanbul için önemli bir alışveriş ve yaşam merkezi haline gelen Carousel, pandemi ile mücadele kapsamında açıklanan tedbirlerin ve sosyal mesafe kurallarının uygulanmasına özen gösteriyor.

AVM’de özel eğitimli profesyonel bir ekip kurarak hijyen ve temizlik standartlarını en yüksek seviyede uyguladıklarını ifade eden Carousel İcra Kurulu Üyesi Orhan Demir; “Pandemi sürecinde kamu otoritesinin almış olduğu kararları Carousel olarak titizlikle uyguladık ve üzerimize düşeni fazlasıyla yaptık. TSE’nin yayınlamış olduğu Covid-19 Hijyen ve Enfeksiyon Önleme Kılavuzu kapsamında denetimleri başarıyla geçtik. Carousel olarak uluslararası geçerliliği olan bu belgeyi almaya hak kazanarak, sektörümüzde öncülük etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. “Önce sağlık” diyerek, çalışanlarımızın, ailelerinin ve toplumun sağlık ve güvenliği için gerekli tüm hijyen tedbirlerini aldık ve almaya devam ediyoruz. Yönetmeliklerde yapılacak değişiklilere de hızlıca adapte olacak bir alt yapıya sahibiz” dedi.