Tuğba Yurt Agora’nın konuğu olacak

Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini sevilen ünlü konuklar ile buluşturmaya devam ediyor. Genç ve başarılı şarkıcı Tuğba Yurt, yarın (19 Ağustos) saat 19.00’da mini konser ve imza günü etkinliğinde hayranlarıyla bir araya gelecek

Tuğba Yurt Agora’nın konuğu olacak

Alışveriş keyfini ve eğlenceyi bir arada sunan Agora Alışveriş Merkezi düzenlediği organizasyonlarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kez özellikle gençlerin hayranı olduğu bir isim olan Tuğba Yurt ile Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri müzik dolu bir gün geçirecek. Müzik listelerinin ilk sıralarında yer alan başarılı şarkıcı yarın sevilen şarkılarını seslendirip, hayranları ile bol bol hatıra fotoğrafları çektirecek. Mini konserin ardından gerçekleşecek olan imza günü organizasyonu ile sanatçının hayranları imzalı kartların sahibi olacaklar. Son dönemlerin en çok dinlenen şarkılarını seslendirecek olan şarkıcı Sakaryalı hayranları ile eğlence dolu bir gün geçirmeye hazırlanıyor.

 

Ünlü konuklar Agora’da

Agora Alışveriş Merkezi geçtiğimiz aylarda; Emre Kaya, Merve Özbey, Buray, Atiye, Gökhan Keser, Ece Seçkin, Eda Taşpınar, Sinan Akçıl, Cem Belevi, Resul Dindar, İlyas Yalçıntaş, Eda Taşpınar, Deniz Akkaya&Erkan Uluç, Danilo Zanna, Manuel Reina, Sema Şimşek, Carlos Martin, Tuğba Melis Türk, Ece Begüm Yücetan, Ebru Öztürk, Merve Büyüksaraç, Filiz Özkol, Murat Cemcir, Ahmet Kural, Derya Uluğ, Yüksek Sadakat Grubu, Sefa Doğanay gibi birçok ünlü isimleri ağırlamıştı.