Yazın dinamik ruhunu günün her anında hissedin

Deniz, kum ve güneş üçlüsünün bir araya geldiği sıcak yaz günleri etkisini göstermeye başladı. Güneşin muhteşem enerjisi hem tarzımıza hem de günümüze yansıyor. Tchibo, yaz sezonunu ve tatil heyecanını “Plaj Heyecanı başlıyor” ile “Yaz Doğallığını Keşfedin” temalarıyla karşılıyor

Yazın dinamik ruhunu günün her anında hissedin

Hem şık hem rahat kıyafet seçenekleri, kombinlerin tamamlayıcısı aksesuarları ve günlük hayatı kolaylaştıran yüzlerce ürün seçeneği ile Tchibo, plaj heyecanı ve yaz doğallığını bir araya getirerek yeni temalarıyla yaz enerjisini ikiye katlıyor.

Bu mayolar hem şık hem doğa dostu

Tchibo’nun yaz  alternatiflerinde; mayolardan, pantolonlara, pijama takımlarından, şortlara, açık hava keyfini taçlandıran piknik malzemelerine kadar birçok seçenek yer alıyor. İnce görünüm için ön kısmında vücudu şekillendiren Büzgülü Mavi Mayo yaz aylarının dinamik ruhunu yansıtarak vücut tipinize ve tarzınıza uyum sağlayacak.  Desenli mayo ise rahat hareket etmenizi destekleyerek, sahilde ve denizde maksimum konfor sunarak pozitif enerjiyi ön plana çıkaracak. Mayo alternatifleri geri dönüşümlü malzemeden üretilmeleriyle de doğal kaynakları koruyor.

Plajın vazgeçilmez parçalarından biri olan Yüzme Şortu,  hafifliği, çabuk kuruma özelliği ve rahatlığıyla dikkat çekiyor. Yumuşak yapısı, küçük yan yırtmaçlı paçaları ile konfor sağlayan Pantolon ise sıcak yaz günlerinde canlı deseniyle tarzınıza renk katacak.  

Rahat kesimli ve stil sahibi pijamalarla kendinizi iyi hissedin

Dantel süslemeli yazlık Dantel Pijama rahatlık ve şıklığı bir arada sunacak. Şortlu Pijama Takımı, güneşli günlerin keyfini konfor ile buluştururken rüya gibi yaz gecelerinde Tchibo’nun eğlenceli pijamaları ve gecelikleriyle  rahatlayacaksınız.

Kamp keyfinizi ikiye katlayın

Doğayı keşfe çıkmak, hem donanımlı bir hazırlık hem de rahatlık gerektirir. Bu yaz kamp heyecanının tadını çıkarmak isteyen herkes için dayanıklı ve silinebilen XL Soğutucu çanta vazgeçilmez olacak. Kampların en keyifli anlarından biri de tartışmasız sevdiklerimizle yaptığımız neşe dolu piknikler… XL Piknik Örtüsü, su geçirmez malzemesi, kir tutmayan alt yüzeyi ve saklama torbası ile birlikte hem kullanım hem de taşıma kolaylığı sağlıyor.

Tchibo’nun “Plaj Heyecanı başlıyor” ve “Yaz Doğallığını Keşfedin” temalı ürünleri, Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr  internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Bazı ürünler şöyle:

  • Şort Baskılı: 169,95 TL
  • Mayo Baskılı: 219,95 TL
  • Soğutucu çanta XL: 289,95 TL
  • Örtü Piknik XL: 169,95 TL
  • Mayo Büzgülü Mavi: 249,95 TL
  • Pijama Dantel: 219,95 TL
  • Pantolon Baskılı:129,95 TL
  • Gecelik Kısa Kollu Kırçıllı Kayısı: 149,95 TL
  • Pijama Şort Baskılı: 149,95 TL