Yemeksepeti 20. yıl çekilişinde kazananlar belli oldu

Türkiye’nin online yemek sipariş platformu Yemeksepeti’nin, 20’nci yaş gününü kutladığı yüzlerce hediyeden oluşan çekiliş kampanyasının kazananları açıklandı. Noter huzurunda yapılan çekilişle belli olan talihlilerin isimleri, Yemeksepeti platformunda ve günlük gazetelerde duyuruldu

Yemeksepeti 20. yıl çekilişinde kazananlar belli oldu

Türkiye’nin online yemek siparişi platformu Yemeksepeti’nin 20’nci yaş gününü kutlamak için 15 Mart-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirdiği çekiliş kampanyasının kazananları 27 Nisan tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişle belli oldu. Yemeksepeti’nin çekiliş kampanyasına katılanlar, her 20 TL’lik siparişlerinde hem doydular hem de 1 çekiliş hakkı kazandılar. 

Çekilişe katılarak hediye kazanan talihlilerin isimleri Yemeksepeti platformunda (https://www.yemeksepeti.com/yirminci-yil-cekilis) duyuruldu. “Asil” listede yer alan kazananların hediyelerini teslim alma süreci başladı. Çekiliş şartnamesine göre asil talihliler, başvuru için en geç 20 Mayıs 2021; yedek talihliler ise, en geç 4 Haziran 2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr adresine eposta ile veya U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklar. Asil talihlilerin belirtilen tarihe kadar başvuru yapmaması ve kendilerinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmemesi durumunda, 21 Mayıs 2021 tarihi itibariyle ikramiye hakkı sırasıyla yedek talihlilere geçecek.

Yemeksepeti’nin, 20. yıl çekilişinde kazanan talihliler aşağıdaki şu hediyelere kavuştular:

1 kişi BMW 216d Gran Coupé 

20 kişi 20.000 TL değerinde Yemeksepeti Hediye Çeki

20 kişi iPhone 12 64 GB Cep Telefonu 

20 kişi Xiaomi mijia pro 2 Elektrikli Scooter 

20 kişi Airpods Pro 

20 kişi 2.000 TL değerinde Yemeksepeti Hediye Çeki

200 kişi 200 TL değerinde Yemeksepeti Hediye Çeki

350 kişi 100 TL değerinde Yemeksepeti Hediye Çeki