Yeni sezonun renkli dünyasını Bad Bear ürünleri yaşatacak

Yeni sezonun renkli dünyasını Bad Bear ürünleri yaşatacak

Her sezona yeni bir macera hedefiyle başlayan ve bu yolculuğunda da klasikleşen ruhunu günümüzün sıra dışı tasarım çizgileriyle buluşturan Bad Bear’ın İlkbahar/Yaz sezonunu ürünleri koleksiyonda yerini almaya başlıyor.

İkonik tasarımları, doğanın gücüne uyum sağlayacak renk ve dayanıklılıktaki ürünleriyle yeni sezonun enerjisini yakalama hedefine odaklanan Bad Bear, özgür ruhuyla kararlı duruşunu bir kez daha sürdürme heyecanını yaşıyor. Dış mekanların tahmin edilemez ve değişimlere açık atmosferini yakalamak için büyük bir heyecan içinde olan Bad Bear, insan-doğa ilişkinin çekiciliğini de vurgulama yolunda cesurca ilerliyor.

Kurulduğu günden bu yana kullanıcısını özgür kılma hissini yaşatan, yeni ifade biçimleri ile keşfetmenin özünü yakalayan Bad Bear, yeni sezona hazırlık sürecinde de ilham aldığı ruhunu tasarımlarına işliyor. Günlük yaşamın yorucu ve yıpratıcı koşullarında hareket kolaylığı sağlayan ürünlerinin geliştirme sürecinde teknolojinin son imkanlarından faydalanan markanın farklı zevklerle uyum içerisindeki kapsamlı ürün çeşitliliği yeni sezonun canlılığıyla bütünleşiyor. Mevsimsel tonların uyumunu, doğanın renklerini bozmadan vermeyi başaran tasarım ekibiyle hazırlanan Bad Bear ürünleri, hayatı coşkuyla yaşamanın hazzına eriştirme yolculuğunu sürdürüyor. Yeni sezonun sıcaklığını ödün vermediği karakteriyle birleştiren markanın fark yaratacak ürünleri şimdiden herkesi özüne çağırıyor.

Bad Bear markasının tüm ürün seçeneklerine badbear.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Kulübe Hoş Geldin!

Herkes seni nasıl görmek istiyorsa öyle giyindin, nasıl davranmanı istiyorsa öyle davrandın, iyi çocuk imajının arkasına saklanıp kendi doğana sırt çevirdin... Şimdi özüne, doğana ve içgüdülerine dönüş zamanı! İçindeki "kötü" çocuğa 'Merhaba' de... Doğana sırt çevirme, içindeki asi ruha ihanet etme! Sen; doğaya meydan okuyan, ruhu özgür ve asi, özel bir parçasın... Sen "kötü"sün! Sen tam bir Bad Bear’sın! Sokaklara meydan okumaya, doğana dönmeye Bad Bear’ınla başla! Şehrin tüm "kötü" çocukları... Kulübe hoş geldiniz!