Yeni Tchibo Filtre Kahve Makinesi ile lezzeti demleyin

70 yılı aşkın geçmişiyle tutkusunu ve uzmanlığını kahve lezzetlerine aktaran Tchibo, yeni filtre kahve makinesi ile kahve tutkunlarına yepyeni bir deneyim yaşatıyor. Her fincanda yüksek kalite, tazelik ve eşsiz bir kahve lezzeti sunuyor. Tam otomatik Tchibo Filtre Kahve Makinesi, lansmana özel 599 TL fiyatla kahve severlerle buluşuyor.

Yeni Tchibo Filtre Kahve Makinesi ile lezzeti demleyin

Tchibo ailesinin en yeni üyesi yeni Filtre Kahve Makinesi eşsiz kahve keyfini; tek tuş kolaylığı, farklı renk seçenekleri ve aroma karıştırıcısı ile herkes için özel bir lezzete dönüştürüyor.  

Aroma karıştırıcısıyla ideal aroma lezzeti

Yeni Tchibo Filtre Kahve Makinesinin en önemli özelliklerinden biri aroma karıştırıcısıyla homojen bir karışım sağlaması. Aroma salınımı sayesinde ideal aroma lezzeti sunarken,  kahvenin demlikteki sirkülasyonu ile aromaların eşit şekilde dağılması sağlanıyor. Rezistansın, cam potun altında konumlandırılması ve rezistans ısı tepkisinin hızlı olması, kahveyi 30 dk sıcak tutup otomatik kapanmasını sağlıyor böylece elektrik tasarrufu da sunuyor.

Su haznesi ve cam potuyla 10 fincana kadar filtre kahve hazırlama avantajı sunan Tchibo Filtre Kahve Makinesi, hafif ve kompakt yapısıyla, çıkarılabilen su haznesiyle ve fonksiyonelliğiyle de öne çıkıyor. Hareketli ve çıkarılabilen filtre tutucusu, taze kahveyi kağıt filtreye doldurmayı kolaylaştırırken; parçaların hepsinin çıkarılabilir oluşu da temizlemeyi pratikleştiriyor. Siyah, beyaz ve mint yeşili renk seçenekleri bulunan şık tasarım, otomatik damla durdurucu paslanmaz çelik plakanın üzerine kahvenin damlamasını ve yanmasını engelliyor. Yanında bulunan kahve ölçü kaşığı ve su tankındaki doz yardımcısı sayesinde kolay dozajlama fırsatı veriyor.

Tanışmaya özel kahve hediyeli kampanya

Lansmana özel 799 TL yerine 599 TL fiyat ile sunulan Tchibo Filtre Kahve Makinesi, sınırlı sayıda olmak üzere www.tchibo.com.tr ve kahve hediyesiyle birlikte Tchibo mağazalarında kahve severlerle buluşuyor.