Yepyeni Cafissimo milk ile tüm kahve dilekleri gerçekleşiyor

Tchibo’nun kahve tutkunları için geliştirdiği yeni kapsüllü kahve makinesi Cafissimo milk, tek dokunuşla kahvesini sütlü sevenlerin de hayatını kolaylaştıracak. Birbirinden lezzetli espresso, filtre kahve, caffe crema gibi sade kahve çeşitlerinin yanı sıra kremamsı süt köpüğü ile cappuccino ve latte macchiato gibi birçok sütlü kahve çeşidi de hazırlayabilen Cafissimo milk, gerçek kahve lezzetini süt köpüğüyle buluşturuyor

Yepyeni Cafissimo milk ile tüm kahve dilekleri gerçekleşiyor

Tchibo, kahve severleri yepyeni bir kahve makinesiyle tanıştırıyor. Yeni Cafissimo milk, kahvesini sütlü tercih edenlere de pratik ve kolay kullanım sağlıyor.

Tek tuşla sütlü kahve keyfi

Yöresel, klasik ve aromalı kapsül seçeneklerinin kullanılabileceği kapsüllü kahve makinesiyle, tek dokunuşla ev konforunda birbirinden lezzetli espresso, caffe crema, filtre kahve, cappuccino ve süt köpüğü hazırlanabiliyor. Gerçek kahve lezzetini sürdüren ve sütlü kahve sevenleri de sevindirecek Cafissimo Milk, beyaz-yeşil, kırmızı, siyah renk seçenekleri ve modern tasarımıyla her yere uyum sağlayacak.

Tchibo Cafissimo Milk, lansmana özel fiyatıyla ve sınırlı sayıda olmak üzere www.tchibo.com.tr  ‘de ve seçili Tchibo mağazalarında kahve severlerle buluşuyor.