Yoğun dünyası olan erkeklere özel "Moda Kapıda" uygulaması

Yoğun dünyası olan erkeklere özel "Moda Kapıda" uygulaması

Yoğun dünyası olan erkeklere sunulan bir online alışveriş ayrıcalığı Moda Kapıda uygulaması, Türkiye’de bir ilk.

“Moda Kapıda” hizmeti www.hemington.com.tr ‘den yapılan alışverişlerde, satın alınan ürünün ya da ürünlerin farklı bedenlerini, istenirse kombin alternatiflerini sunan; müşterilere kendi konfor alanlarında seçim yapma ayrıcalığı yaşatan bambaşka bir deneyim.

Dünya büyük bir değişimden geçiyor ve yaşam alışkanlıklarımız da beraberinde değişiyor. Teknolojinin hızlı gelişimi, hayatlarımızı kolaylaştıran yeni çözümlerle şekillenirken, alışveriş rutinlerimizde de değişim kaçınılmaz oldu.

Erkek modasında tüm ihtiyaçlara yüksek kaliteli ürün ve el işçiliğiyle cevap veren Hemington, saf ve doğal ipliklerle tasarladığı koleksiyonlarını müşterilerine ulaştırırken, zaman ve mekan yönetiminde özgürlük tanıyan Moda Kapıda uygulamasıyla alışveriş deneyimini kolaylaştırıyor. Hemington “Moda Kapıda” uygulaması, müşterinin seçtiği ürünü kendini konforlu hissettiği ortamda denemesini, küçük ve büyük gelmesi gibi kaygılardan uzak bir şekilde alışveriş yapmasını ve kombinleyebileceği ürünleri görüp karar vermesini sağlayan, kişiye özel bir hizmet sunuyor.