Yudum Zeytinyağı yeni şişesinde

Yudum Zeytinyağı, modacı Ümit Ünal’ın özel tasarımıyla sınırlı sayıda üretilen ince ve zarif şişesiyle yakında raflarda yerini alacak

Yudum Zeytinyağı yeni şişesinde

Yudum Zeytinyağı, ünlü modacı Ümit Ünal’ın tasarladığı sınırlı sayıda şişedeki özel ürününü tüketicisiyle buluşturdu. Keramik ve toprağın dokusunu cama aktaran yeni şişesiyle “Yudum Limited Edition Zeytinyağı”, olası en ince ağızlık formuyla zeytinyağı sevenlerin beğenisine sunuldu. Yudum Zeytinyağı’nın yenilikçi yaklaşımıyla ortaya çıkan yeni şişesi, zeytinyağına farklı bir estetik kazandırmış oldu.

Doğallığı, tadı ve kokusuyla olduğu kadar şişesiyle de fark yaratan Yudum Zeytinyağı’nın bu özel şişesindeki zeytinyağı da Ayvalık’ta tek bir bahçeden toplanarak özel olarak üretildi.

“Yudum Limited Edition Zeytinyağı” projesiyle hayata geçen şişe tasarımının yaratıcısı modacı Ümit Ünal, projenin kendisini çok heyecanlandırdığını belirterek, “Ayvalık’a gittim, zeytinyağının tüm üretim aşamasını inceledim. Yudum zeytinyağı şişe tasarımı, benim için şişe tasarımından daha fazla bir anlatım, bir hatırlatma… Herşey doğadan... Şişeyi tasarlarken;  arkeoloji eğitimim, arkaik dönem,  cam ve şişe formlarının insan hayatındaki evreleri bu projeyle yeniden canlandı bende... El işçiliğinin en özel çalışmasıyla cam atölyesinde hazırlanan şişeler bu yüzden sınırlı sayıda olacak” dedi.

“Yemeğine gençlik kat”
27 yıldır kalitesiyle mutfaklarda yer alan Yudum, sıcak-soğuk tüm yemekler, salata ve kahvaltılarda kullanılıyor. Yudum Zeytinyağı ağızda hafif ve yumuşak bir tat bırakan mükemmel lezzeti ve hafif aromasıyla öne çıkıyor.

Tat, aroma ve koku bakımından uzman tadımcılar tarafından test edilerek üretilen Yudum Zeytinyağı, natürel sızma, natürel ege sızma, soğuk sıkma ve riviera çeşitleri ile yemeklere, kahvaltılara ve salatalara hem lezzet hem de sağlık katıyor. Hiçbir işlemden geçirilmeden, saf ve doğal olarak üretilen, mükemmel tat ve kokuya sahip Yudum Natürel Sızma Zeytinyağı, Ayvalık zeytinlerinden, Yudum Ege Natürel Sızma Zeytinyağı Güney Ege zeytinlerinden elde ediliyor. Yudum Soğuk Sıkma Natürel Sızma Zeytinyağı ise Ayvalık zeytinlerinin soğuk suyla pres edilmesiyle elde edilen ve nadir bulunan bir zeytinyağı.