İzmir Park 3’üncü yaşını coşkuyla kutlayacak

İzmir’in ilk semt alışveriş merkezi İzmir Park, 3’üncü yaş gününde ziyaretçilerini eğlence dolu etkinliklerde buluşturacak

İzmir’li Savranoğlu Group’un 2015 yılında hayata geçirdiği İzmir Park Alışveriş Merkezi kuruluş yıldönümünü renkli etkinliklerle kutlayacak. İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan Eşrefpaşa’ya yeni bir anlam kazandırarak misafirlerine kolay alışverişin kapılarını açan İzmir Park, açıldığı günden bu yana yaklaşık 10 milyon ziyaretçi ağırladı.

 

Tatil keyfi “Macera Dünyası”nda!

Sömestr ve yıldönümü heyecanının aynı anda yaşanacağı İzmir Park’ta, çocuklar eğlenceye ve maceraya doyacak. Tırmanma Duvarı, Salto Trambolin ve birbirinden heyecanlı parkurlarla dolu Macera Kalesi olmak üzere 3 farklı oyundan oluşan "Macera Dünyası" etkinliğinde, 4 -15 yaş arası çocuklar tatilin tadını çıkaracak. 19 Ocak-4 Şubat günleri arasında her gün 13.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlikte minik ziyaretçiler biriken enerjilerini atacak.

 

Hafta sonuna özel renkli aktiviteler var

İzmir Park Alışveriş Merkezi 3’üncü yaş günü kutlamaları kapsamında 20 Ocak Cumartesi günü Dev Robotlar’ın gösterisine ev sahipliği yapacak. Saat 14.00 ve 15.30’da tekrarlanacak etkinlikte, robotlar müzik eşliğinde unutulmaz bir şov sergilerken ziyaretçilerle de fotoğraf çektirecek. 21 Ocak Pazar günü ise Colourful Kortej, rengarenk kostümleri ile İzmir Park’ta karnaval havası yaşatacak. 10 kişiden oluşan kortej ekibi eğlenceli gösterileri ve müzikleri eşliğinde ziyaretçilere keyifli bir hafta sonu vaad ediyor. 23 Ocak Salı günü gerçekleşecek Şapkacı ve Beyaz Tavşan Gösterisi, kulakların pasını silecek Quartet Müzik Dinletisi dışında palyaçolar ve maskotlar ile coşku dolu bir kutlamanın yaşanacağı İzmir Park’ta ziyaretçilere 3’üncü yaş gününe özel sürpriz hediyeler de dağıtılacak.