Keyifli tatil aktiviteleri Ankara Optimum’da

Ankara Optimum’a giden tüm öğrenciler hem sürpriz hediyeler kazanıyor hem de birbirinden eğlenceli aktivitelerle tatilin tadını çıkarıyor. Karne hediyelerini Optimum’dan alan çocukları hediyelerin yanı sıra her birine katılmak isteyecekleri etkinlikler programı bekliyor

Keyifli tatil aktiviteleri Ankara Optimum’da

Ankara Optimum, yarıyıl tatilinde keyifli etkinliklere imza atıyor. Bir Ankara Optimum geleneği haline gelen karne kampanyasında bu yıl da Ankara Optimum danışma bankosuna giden tüm öğrencileri çeşitli sürpriz hediyeler bekliyor. Kitap, sinema, buz pateni, bowling, 5D sinema kuponu gibi eğlenceli hediyelerle tüm çocuklar ilk dönemin yorgunluğunu Ankara Optimum’da atacak.

Tatil boyunca Ankara Optimum’da hafta içi düzenlenecek olan hem eğlenceli hem öğretici şekilde planlanan; fon kartonları ile gerçekleştirilecek meyve sebze bahçesi, pipetlerle çiçek atölyesi, kral ve kraliçe atölyeleri ile çocuklar tatilin tadını çıkarırken, yaşıtlarıyla sosyalleşme ve yeni arkadaşlar edinme fırsatı bulacak.

Hafta sonu ise minik ziyaretçiler animasyonlar, yarışmalar, bilim etkinlikleri, tiyatro gösterileri ve şovlar ile eğlenceli vakit geçirecek.