M1 Konya AVM 47 kişiye hediye dağıttı

“Hediye Dolu Mutluluk” kampanyası talihlisi 47 kişi, M1 Konya Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen keyifli organizasyonda hediyelerini teslim aldı

M1 Konya AVM 47 kişiye hediye dağıttı

“15 Yıllık Komşuyuz Biz” sloganı ile 2018 yılında birbirinden cazip kampanyalar yapan M1 Konya Alışveriş Merkezi, son yaptığı kampanyanın talihlilerini geçtiğimiz günlerde noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlemişti.


15 adet Vestel 48 “ 122 ekran led tv, 15 adet Vestel 6 çekmeceli derin dondurucu, 15 adet Tefal mutfak robotu kazanan toplam 45 talihli önce AVM Yönetimi ile beraber pasta kesti, ardından yapılan ikramlar sonrasında da ziyaretçiler hediyelerini teslim aldı.

 

Ayrıca, kampanyanın büyük hediyesi olan 2 adet Toyota C-HR 1.2 Turbo 4*2 Diamond Multidrive 2018 model otomobil de sahiplerine kavuştu.

 

Toyota C-HR otomobil kazanan talihliler Seyit Günay ve Cemal Yüksel,’e otomobil anahtarlarını M1 Konya Alışveriş Merkezi Müdürü Tamer Yılmaz takdim etti.

 

M1 Konya Alışveriş Merkezi Müdürü Tamer YILMAZ, davetlilere hitaben yaptığı konuşmada: “15 yılı aşkın süredir Konya halkına hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu uzun yolculukta müşterilerimizin göstermiş olduğu teveccühe, verdiğimiz hediyelerle teşekkür etmek istedik. İyi bir komşu olmaya, kazançlı ve keyifli alışveriş imkânları sunmaya devam edeceğiz.” dedi.