M1 Konya AVM "Hediye Dolu Mutluluk" sunacak

“15 Yıllık Komşuyuz Biz” sloganı ile 2018 yılında birbirinden cazip kampanyalar yapan M1 Konya Alışveriş Merkezi, 15’inci yıl kutlamalarında yeni bir kampanya ile müşterilerine muhteşem hediyeler sunmaya devam ediyor

M1 Konya AVM "Hediye Dolu Mutluluk" sunacak

1 Kasım gününde başlayan “Hediye Dolu Mutluluk” kampanyası sonunda 15 kişiye Vestel Led TV, 15 kişiye Vestel derin dondurucu, 15 kişiye Tefal Mutfak Robotu ve 2 talihliye de Toyota C-HR crossover model otomobil, M1 Konya AVM tarafından hediye edilecek.

 

1 Kasım 2018 – 17 Şubat 2019 tarihleri arasında 300 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes bir çekiliş hakkı elde ederek, 15 adet Vestel Led Tv, 15 Adet Vestel Derin Dondurucu, 15 adet Tefal Mutfak Robotu ve 2 adet Toyota C-HR otomobil hediyelerinden birini kazanma şansı elde edecek.

 

Kampanya sonunda noter huzurunda yapılacak çekiliş ile talihliler hediyelerine kavuşacak.

 

M1 Konya AVM Müdürü Tamer Yılmaz: “15 yıldır Konya halkına hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini analiz ederek buna göre etkinlik ve kampanyalar düzenliyor ve iyi bir komşu olmaya gayret ediyoruz. Hediye Dolu Mutluluk kampanyamız ile müşterilerimize birbirinden cazip yeni yıl hediyeleri takdim etmekten ve bir kez daha alışverişlerini kazançlı hale getirmekten mutluluk duyacağız.” dedi.