Yeni nesil parkurlar Adana’ya geliyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Herkes İçin Spor Federasyonu’nun ‘Yeni Nesil Oyun Parkurları’ etkinliğinin Adana ayağı Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşiyor

Yeni nesil parkurlar Adana’ya geliyor

Herkes İçin Spor Federasyonu’nun 7’den 87’ye kadar her yaştan ve her kesimden insanın yaşam kalitesini arttırmak ve spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla gerçekleştirdiği faaliyetleri kapsamındaki etkinlik 9 Ekim Çarşamba günü Adana Optimum Outlet AVM’de gerçekleşiyor.

İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa, İzmir, Aydın, Antalya, Adana ve Mersin illerinde gerçekleştirilecek olan ‘Yeni Nesil Oyun Parkurları’ projesi,  alışveriş yapan, ailesiyle ya da arkadaşlarıyla gezen herkesi spor yapmaya davet ediyor.

Türkiye genelinde ilki İstanbul’da düzenlenen etkinliğin Adana Optimum Outlet AVM’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek bölümünde, Jail Break, Beach Warriors, Amiral Battı ve Asi Puzzle’la 4 farklı aşamadan oluşan parkurlar yer alacak. Gün boyu gerçekleştirilecek etkinlikte yarışan ziyaretçilerden dereceye girenler ödüllendirilecek.