Yılbaşının en güzel renkleri Bella Maison’da

Yeni yılın ruhunu sofralarınıza taşıyacak, sevdiklerinizle geçireceğiniz harika anlara şahitlik edecek Bella Maison Marcelle ve Bella Maison’un klasikleşmiş serilerinden Allure Haki ile yılbaşı sofranız artık çok renkli

Yılbaşının en güzel renkleri Bella Maison’da

Yılbaşı denilince akla ilk gelen minik kırmızı kokinalar, serçe figürleri ve küçük kozalaklarla bezeli, 18 parçadan oluşan 6 kişilik Marcelle yemek takımı yeni yıl neşesini sofralarınızla buluşturuyor.

Bella Maison'un şık tasarımlı yemek takımı ve kadehleriyle, yılbaşı sofrasına yaraşacak zafafette şamdan ve mumluklarıyla yılbaşı sofranızı yeni yıl ruhuna uygun bir şekilde dekore edebilir, yeni bir soluk katabilirsiniz.

Kırmızı ve yeşil renklerin hakim olduğu, zarif tasarımıyla en güzel sunumlarınıza eşlik edecek Marcelle ile kalabalık sofralarınızdan keyif ve neşe eksik olmayacak. Gold çatal-bıçak takımlarıyla ve Bella Maison’un yılbaşına özel konseptte tasarlanan kadehleriyle birlikte yılbaşı sofranızın şıklığına şıklık katabilirsiniz. Bella Maison’un en seçkin yılbaşı koleksiyonlarından olan Marcelle ile 2022’ye merhaba diyeceğiniz gecede sevdiklerinizle sıcacık bir yılbaşı sofrasında vakit geçirmenin mutluluğunu yaşayın.

Allure Haki Serisi ile Sofralarınızda Yeşil Rüyası

Yeşilin en güzel tonlarını bünyesinde harmanlayan Bella Maison Allure Haki serisi ile sofralarınıza asalet ve şıklık katmaya hazır olun. Yılbaşı için özel olarak tasarlanan kadeh ve bardaklarla kolaylıkla bir araya getirebileceğiniz bu ikonik seri, yeni yılda yeşilin büyüsünü sofralarınıza taşıyor.

Yeni yılın en heyecan verici anlarından birisi de sevdiklerimizle aynı sofrada bir arada olmak. Bella Maison ise bu anlarınıza eşlik edecek Allure Haki serisi ile masanıza farklı bir hava katıyor. Bella Maison’un ilk sofra koleksiyonundan bu yana herkesin vazgeçilmezi haline gelen 24 parçadan oluşan 6 kişilik Allure Haki serisi ile sevdiklerinizle paylaşacağınız tüm özel anlarınıza eşlik edecek.

Allure Haki serisi ile sofranızda oluşturacağınız yeşil büyüsünü, Bella Maison’un özenle tasarladığı altın rengi kadehlerle, dekoratif şamdan ve mumluklarla, gold çatal-bıçak takımlarıyla kombinleyerek sofranızın unutulmaz bir geceye imza atmasını sağlayabilirsiniz.