‘Yılın Groseri Annesi’ belli oldu

Her yıl Mayıs ayında gerçekleştirilen Hoş Geldin Bebek Kampanyası kapsamında 11 Mayıs Anneler Gününde ve devam eden haftada Adana ve Mersin’deki hastaneler ziyaret edilerek yeni doğum yapan 500 anneye, anne ve bebek bakım ürünlerinden oluşan Hoş Geldin Bebek paketi hediye edildi ve ‘Yılın Groseri Annesi’ belirlendi

‘Yılın Groseri Annesi’ belli oldu

Hediyelerini alan ve paket içerisindeki anket formunu doldurarak Groseri Çocuk Kulübü kartı ile 01 Mayıs – 30 Haziran günleri arasında en fazla alışveriş yapan 1 kişi “Yılın Groseri Annesi” olarak belirlendi.

Anneye çeşitli armağanlar verildi
Yılın Groseri Annesi, Groseri Mersin Arpaçbahşiş Mağazası müşterisi Asiye Ildız oldu. Asiye Ildız, “Yılın Groseri Annesi olarak seçildiğimi duyunca çok şaşırdım ve çok mutlu oldum, kızım Bilge Ceren Ildız bize şans getirdi, Groseri’ye çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yıllın Groseri Annesine; bebek bezi, hijyenik ped, ıslak havlu, şampuan, bebe sabunu, pişik kremi, bebe yağı, bebe losyonu, kavanoz mama, biberon, alıştırma bardağı, emzik, emzik askısı, emzik kabı, göğüs pedi, göğüs pompası, sulu diş halkası, burun aspiratörü ve tırnak makası armağan edildi.