Skip to content Skip to footer

20 Ocak Peynir Sevenler Günü Ekici Peynirleri ile kutlanır

20 Ocak “Dünya Peynir Sevenler Günü”nde Ekici Peynirleri sizi Mavi Küflü Peynirli Krem ile kutlamaya davet ediyor. Birbirinden lezzetli peynir çeşitleri ile peynir severlerin favorisi Ekici Peynirleri, Peynir Sevenler Günü’nde size Ekici Mavi Küflü Peynirli Krem’i öneriyor.

60 yılı aşkın bir süredir Türk tüketicisinin damak tadına uygun peynirler üreten Ekici, kendine has lezzetli peynirlerini Dünya Peynir Sevenler Günü’nde de peynir severler ile buluşturuyor. Kuruluşundan bu yana peynir alanında uzmanlaşan Ekici Peynir, yüzde 100 inek sütünden ürettiği yaklaşık 30 çeşit peynir ürününü peynir severlere sunmaya devam ediyor.

Türkiye’de profesyonel anlamda ilk kez üretilen, aroması ve yoğun tadı ile peynir severlerin damaklarında eşsiz bir lezzet bırakacak yepyeni bir peynir çeşidi olan küflü peyniri sofralara taşıyan Ekici, “Speciality” serisinin yeni üyesi Mavi Küflü Peynirli Krem’in aromatik lezzetiyle hazırlanan nefis atıştırmalıklar ile sofralarınıza da lezzet katıyor. Sofralarında peynir çeşitliliğine önem veren peynir sevenler için yüzde 100 inek sütünden üretilen birbirinden lezzetli Ekici peynirleri damakların vazgeçilmezi oluyor. Peynir ailesinde Beyaz Peynir, Süzme Peynir, Kaşar Peynirleri, Sürülebilir Peynirler, Özel Peynirler’le birlikte bünyesinde yaklaşık 30’a peynir çeşidi bulunan Ekici peynirleri 20 Ocak Peynir Sevenler Günü’nde peynir sevenlerin sofralarını lezzetlendiriyor.