Skip to content Skip to footer

23 Nisan’da çifte kutlama

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Next Level AVM’de bu yıl daha da büyük coşkuyla kutlanacak; geçen yıl 23 Nisan’da kapılarını açan oyun ve eğlencenin yeni merkezi Max Level Kids de 1. yaş gününü kutlayacak. Bayram sevinci ve eğlencesi ikiye katlanacak…

Seçkin marka karması ve konforlu alışveriş imkanı ile fark yaratan, Max Level Kids ve Arena’nın açılışı ile çocuk ve gençlerin de gözde alışveriş merkezi haline gelen Next Level Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için unutulmayacak bir program hazırladı.

Geçtiğimiz 23 Nisan’da kapılarını açan, kısa zamanda çocukların ve ailelerin ikinci adresi haline gelen Max Level Kids, bayramla birlikte yıl dönümünü de kutlayacak. 23 Nisan Pazar günü saat 13.00 itibariyle başlayacak kutlamalar, interaktif tiyatro, illüzyon gösterisi, yüz boyama gibi etkinliklerle devam edecek. Bayrak ve balon dağıtılan çocuklar, bando takımı, tahta bacak, jonglör ve dansçıların gösterileri eşliğinde bayramı kutlarken, hep birlikte pasta keserek Max Level Kids’in birinci yaşını da kutlayacaklar.

23 çocuğa bayram hediyesi

Eğlenceli kutlama aktiviteleri haricinde alışveriş merkezinin çocuklara bir de bayram sürprizi olacak; sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecek kampanya ile 23 çocuğa 100 TL yüklü Max Level Kids kart hediye edilecek.

Oyun ve eğlencede yeni anlayış

Next Level AVM bünyesinde 23 Nisan 2022 tarihinde “Oyundan büyük işler” mottosuyla kapılarını açan Max Level Kids ile Başkent yeni bir merkeze kavuştu; çocuk eğlence anlayışı ise yeni bir vizyon kazandı. Alışveriş merkezi, hijyenik ve güvenli oyun alanlarının yanı sıra, çocukları ve ailelerini uzman eğitmenlerce hazırlanan eğitici, öğretici, çocuk gelişimine katkı sağlayan oyun ve etkinlikler ile buluşturdu. Kısa zamanda çocukların vazgeçilmezi olan merkez, sadece Ankara değil, çevre illerden gelen ziyaretçilerin de uğrak noktası haline geldi.