Skip to content Skip to footer

30 Yıldır Kurbanda Doğru Adres CarrefourSA

CarrefourSA, Kurban Bayramı’nda müşterilerine %100 yerli besi küçükbaş ve büyükbaş paketlerinden oluşan 4 farklı seçenek sunuyor. Tamamen hijyenik şartlarda, noter huzurunda İslami usullere göre kesimi yapılan kurbanlıklar, CarrefourSA güvencesiyle müşterilere ulaştırılıyor.

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, 30 yıllık tecrübesiyle bu yıl da Kurban Bayramı’nda hijyenik, güvenilir, kaynağı belli %100 yerli besi almak isteyen müşterilerini “Kurbanda Doğru Adres” için mağazalarına bekliyor. Hayvan refahı yönünden denetlenmiş çiftliklerde yetiştirilen yerli besiler veteriner hekimlerin kontrolünde helal yöntemlerle kesildikten sonra hijyenik ortamda parçalanıyor. Gıda mühendisleri ve gıda teknikerlerinin denetimlerinin ardından Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatlarına uygun analizleri gerçekleştirerek paketleniyor.

Noter huzurunda ve İslami usullere uygun şartlarda vekâleten kesim yapan CarrefourSA’da, kesim ve paketleme işlemlerinin ardından etlerin soğuk zinciri korunarak müşterilere ulaştırılıyor. CarrefourSA, müşterilerine bu yıl küçükbaş ve büyükbaş koli olmak üzere 4 farklı seçenek sunuyor.

4 farklı kurban seçeneği

İster mağazadan ister CarrefourSA Online Market’ten sipariş verilerek kapıya teslim almak isteyen müşteriler için 2023 yılı kurban fiyatlarında sakatat dahil 12-15 kg’lık Kıvırcık Koç Kurban Paketi 5.950 TL’den, 16-19 kg’lık Kıvırcık Koç Kurban Paketi 6.950 TL’den, 20-23 kg’lık Büyükbaş 1/7 Hisse Kurban Paketi ise 9.490 TL’den satışa sunuluyor. Paketini Kurban Bayramının 4’üncü günü teslim almak isteyenler ise 20-23 kg’lık Büyükbaş 1/7 Hisse Kurban Paketi’nden özel fiyat ile yararlanabilecek. Bayramın 4. günü teslim alınacak Büyükbaş 1/7 Hisse Paketi’nin satış fiyatı 8.990 TL.

Axess’e özel 500 TL indirim

Kurban alımlarında Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Garanti, İş Bankası ve Paraf kartlarında vade farksız 9 taksit imkânı varken, Axess karta özel 31 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasındaki alımlarda geçerli 500 TL’lik indirim fırsatı da bulunuyor. Axess’e özel indirimden faydalanmak isteyen müşteriler, kurban koli ödeme sırasında mağazalarda ya da Sanal Pos’ta kasada ayrı tek bir işlem gerçekleştirme hakkında sahiptir. İşlemler Akbank Pos’u üzerinden yapılırken indirimler ise tekli alımlarda geçerli sayılacak. Çoklu alımlarda ise ödemelerin sanal POS üzerinden ayrı ayrı gerçekleştirilmesi gerekecek.

Ayrıca kurban paketlerini CarrefourSA’dan alanlara 90 TL değerindeki 5’li içecek seti de hediye edilecek.

Kurumlara bağış yapılabilecek

Kurban bağışı yapmak isteyenler için özel fiyatlar sunan CarrefourSA, anlaşmalı kurumlara bağışçılar adına kurbanlıkları teslim ediyor.

CarrefourSA mağazalarından, Carrefoursa.com’dan veya CarrefourSA Online Market uygulamasından Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği, Kızılay, Türkiye Harp Malülü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı ile Kanserli Çocuklara Umut Vakfı adına yapılan bağışlar, CarrefourSA tarafından kurumlara teslim ediliyor.

Bağış paketlerinin satış fiyatları ise şu şekilde:

Sakatat dahil 12-15 kg’lık Kıvırcık Koç Kurban Bağış Paketi 4.950 TL, 

Sakatat dahil 16-19 kg’lık Kıvırcık Koç Kurban Bağış Paketi 5.950 TL, 

Sakatat dahil 20-23 kg’lık Büyükbaş 1/7 Hisse Kurban Bağış Paketi ise 8.490 TL.

Kampanya detayları için www.carrefoursa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.