Skip to content Skip to footer

Afacanlar Dünyası, NTS Danışmanlık projesi Karabük – Kares AVM’de açılıyor

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Karabük – Kares AVM’de, Afacanlar Dünyası açılıyor.

Afacanlar Dünyası, çocukların tüm gün kaliteli vakit geçirebilecekleri, eğlenirken öğrenecekleri ve çok keyif alacakları bir çocuk şehri… Gerçek bir şehrin çocuk boyutlarındaki hali. Yaklaşık 150-200 m2 alana yayılan, sokakları ve binaları olan, kendine has bir anayasa ile çocuklar tarafından yönetilen bir şehir.

Afacanlar Dünyası’nın hikayesi de bütün muhteşem hikayelerde olduğu gibi, toplumda daha iyi bir şeyler yaratma isteğinin harekete geçirdiği idealist bir düşünce ve istek ile başlar. Bu yeni dünyanın oluşturulmasında çocuklar fikirlerini ve bağımsızlık isteklerini belgelemek gerektiğinin farkına vardılar. Altı temel hak belirleyerek işe başladılar.

nts danismanlik karabük kares avm afacanlar dünyası 2

– VARLIK GÖSTERMEK – BİLMEK – YARATICI OLMAK – PAYLAŞMAK – GÖZETMEK – OYUN OYNAMAK

Bu haklar sadece kelimelerden ibaret olmayıp, gerçek dünyaya hazırlanmanın ve mutluluğa ulaşmanın temel taşlarıdır.

Çocuklar farklı meslek atölyelerinde üniformalarını giyinip, işlerinin başına geçiyor ve büyüklerin dünyasını deneme fırsatı buluyor. Küçük meslektaşlarıyla birlikte çalışırken eğleniyor, eğlenirken öğreniyorlar.

Afacanlar Dünyası’nın Atölyeleri;

BANKA, HASTANE ATÖLYESİ, İTFAİYE ATÖLYESİ, İNŞAAT ATÖLYESİ, LABORATUVAR ATÖLYESİ, ARKEOLOJİ ATÖLYESİ, AKIL OYUNLARI, FIRIN ATÖLYESİ, SANAT ATÖLYESİ.

nts danismanlik karabük kares avm afacanlar dünyası 3

Afacanlar Dünyası her geçen gün gelişen ve büyümeye devam eden bir kuruluştur.

Kares AVM, Karabük halkının beklenti ve ihtiyaçlarına göre yeni markaları eklemeye devam ederken kente mağaza açan ulusal markalarıyla müşteri çekimi ve memnuniyetinde önemli bir rol üstleniyor.

Kares AVM & OUTLET CENTER hem kalitesi ile hem marka karması hem de en uygun fiyatlarıyla Karabük halkına hizmet etmeye devam ediyor.

Afacanlar Dünyası, NTS Danışmanlık projesi Karabük - Kares AVM’de açılıyor - Perakende.org