Skip to content Skip to footer

Ak Gıda’dan Gastromasa’da lezzet gösterisi

Ak Gıda; İçim, Président ve Masterini markalarıyla VIII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi etkinliğinde yer aldı. Ak Gıda- İçim Süt Demo Şefi Cemil Çengel’in, İçim, Masterini ve Président ürünleriyle hazırladığı ikramlar ve gerçekleştirdiği yemek pişirme atölyeleri ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Türkiye’nin en fazla süt ve süt ürünleri üretimini gerçekleştiren ve 6 fabrikasıyla sektörün en büyük üreticisi olan Ak Gıda, dünya ile Türkiye gastronomisini buluşturan VIII. Uluslararası Gastromasa gastronomi etkinliğinde bu yıl da yer alarak, yeme- içme kanalı sektörü profesyonelleri ve gastronomi meraklılarını standında ağırladı.  Yaklaşık 18 bin katılımcının ziyaret ettiği etkinlikte; Ak Gıda- İçim Süt Demo Şefi Cemil Çengel’in İçim, Président ve Masterini ürünleriyle hazırladığı poğaça, tartolet, pizza, cheesecake, makarna ve dondurma çeşitleri ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

İçim, Président ve Masterini ürünlerinin de sergilendiği stantta ayrıca günde 2 milyondan fazla kalbe dokunan, kahve tutkunlarının vazgeçemediği marka Gloria Jean’s de yer alarak, ziyaretçilere yeni sezona özel hazırladıkları kahvelerden ikram etti.

Ak Gıda- İçim Süt Şefi Cemil Çengel ve ekibi; kremadan yoğurda, labneden kaşar peyniri çeşitlerine kadar İçim, Président ve Masterini markalı birçok ürünle hazırladığı ikramlarla lezzet gösterisi yaparken, stantta gerçekleştirilen yemek pişirme atölyeleriyle de ziyaretçiler keyifli anlar yaşadı.