Skip to content Skip to footer

Akasya Açık Hava Sineması için geri sayım başladı

Akasya Açık Hava Sineması için geri sayım başladı. 16 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında, aralarında Barbie ve Kurak Günler gibi ses getiren filmlerin de yer aldığı ücretsiz gerçekleşecek olan etkinlik ile sinemaseverler, eski yazlık sinema günlerine nostaljik bir dönüş yapacak.

Dünya çapında markaları ve sosyalleşme olanakları ile yıl boyunca alışveriş deneyiminin ve keyifli aktivitelerin merkezi olan Akasya, misafirlerine açık havada film izleme keyfi yaşatmaya devam ediyor. Gelenekselleşen ve düzenlendiği yıllarda 7’den 70’e binlerce misafiri ağırlayan Akasya Açık Hava Sineması, 16 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında her Çarşamba ve Cumartesi saat 21.00’de ücretsiz gerçekleşecek film gösterimleri ile sinemaseverleri Akasya Retro Lunapark’ta ağırlayacak.

İlk gösterimi Balina ile başlayacak etkinliğin bu yılki programında Neşeli Çiftlik, Kurak Günler, Aşkın Bununla Ne İlgisi Var?, Servet Operasyonu ve Barbie gibi sinema dünyasında ses getiren dikkat çekici filmler yer alıyor.

Misafirlerin eski açık hava sinema günlerine nostaljik bir dönüş yaparken, farklı sürprizlerle de yazlık sinema ambiyansını deneyimleme fırsatı bulacağı Akasya Açık Hava Sineması’nda gösterimlerden önce fizy’nin müzik sponsorluğunda gerçekleşecek canlı dj performansları ile eğlence ikiye katlanacak.Etkinlik Detayları:
Tarihler: 16 Ağustos – 2 Eylül
Yer: Akasya, İstanbul, Anadolu Yakası

Program:
16 Ağustos Çarşamba: Balina
19 Ağustos Cumartesi: Neşeli Çiftlik
23 Ağustos Çarşamba: Kurak Günler
26 Ağustos Cumartesi: Aşkın Bununla Ne İlgisi Var?
30 Ağustos Çarşamba: Servet Operasyonu
2 Eylül Cumartesi: Barbie

Tüm filmler saat 21.00’de başlayacaktır.

Akasya Açık Hava Sineması için geri sayım başladı - Perakende.org