Skip to content Skip to footer

Akasya Kültür Sanat’ta birbirinden keyifli çocuk etkinlikleri bir arada!

Kültür ve sanatın kesişim noktası Akasya Kültür Sanat (AKS), Mayıs ayında da birbirinden eğlenceli interaktif tiyatro oyunları, eşsiz illüzyon şovları ve çok özel çocuk atölyeleri sunmaya devam ediyor. Mayıs ayı boyunca hafta sonları devam edecek olan etkinliklerde minik misafirleri eğlence dolu anlar bekliyor.

Akasya Kültür Sanat, birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle minik misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Mayıs ayı boyunca hafta sonları 13:00 ve 15.00 saatlerinde AKS’de düzenlenecek interaktif çocuk oyunları, eşsiz illüzyon şovları ve sıra dışı atölyeler miniklere ve ailelerine eğlenceli dolu saatler vaat ediyor.

Süper Patates ve Kaçak Bezelye Kaçak Yumurta, çocukların içlerindeki cesareti de ortaya çıkaracak şovları ile isteyince başarmanın gücünü süpermarkette sebze ve meyvelerle öğretecek. Paskalya Yumurta Atölyesi’nde ise çocuklar kurdele, ip, taş gibi renkli ürünlerle kendi yumurtalarını tasarlayıp yine kendi yaptıkları maket tavşanla beraber süsleyerek baharın gelişini kutlayacaklar. “Gergedanlar Krep Yemez” kukla oyununda minikler gösterinin bir parçası olurken aynı zamanda yardımlaşmanın gücünü de keşfedecekler. Fantastik, gizemli ve sihirli bir eğlenceyle “Sihir Bakanı” ise çocuklara sihirli bir dünyanın kapılarını aralamakla kalmayıp aynı zamanda “Sihirbazlık Atölyesi” ile kendi sihir gösterilerini hazırlamaya olanak sağlayacak.

Çocukları ile eğlence ve sihir dolu hafta sonları geçirmek isteyen aileler etkinlik biletlerine Passo ve AKS gişeleri üzerinden ulaşabilir.

Etkinlik Takvimi

13 Mayıs 13.00 Süper Patates ve Kaçak Bezelye Kaçak Yumurta

13 Mayıs 15.00 Paskalya Yumurta Atölyesi

19 Mayıs 13.00 Sihir Bakanı

19 Mayıs 15.00 Çocuklara Özel Sihirbazlık Atölyesi

20 Mayıs 13.00 Sihirbaz Okulu

20 Mayıs 14.30 Çocuklara Özel Sihirbazlık Atölyesi

21 Mayıs 13.00 Sihir Bakanı

21 Mayıs 15.00 Çocuklara Özel Sihirbazlık Atölyesi

27 Mayıs 13.00 Gergedanlar Krep Yemez

28 Mayıs 13.00 Gergedanlar Krep Yemez