Skip to content Skip to footer

Akasya’da kalpler 14 Şubat’ta Selin ile atacak

Akasya, Sevgililer Günü’nde yine misafirlerinin kalplerine dokunacak. Türkiye’nin en sevilen genç şarkıcılarından biri olan Selin, 14 Şubat’ta Akasya’da hayranlarıyla buluşacak. Selin, Sevgililer Günü’ne özel ücretsiz konserle Akasya’da misafirlerine eğlence ve romantizm dolu anlar yaşatacak.

Alışveriş, eğlence ve sanatın buluşma noktası Akasya, bu 14 Şubat’ı da unutulmaz kılacak. Akiş GYO yatırımı olan Akasya, Sevgililer Günü’nde Türkiye’nin sevilen müzisyenlerinden ve son dönemin en popüler isimlerinden Selin’i ağırlayacak. Selin, etkileyici sesi ve şarkılarıyla Akasya misafirlerinin kalplerine dokunacak.

“Yalancı Bahar” cover’ıyla müzik listelerinin zirvesinden inmeyen genç müzisyenin merakla beklenen konseri saat 19.00’da Güney Meydanı’nda ücretsiz olarak gerçekleşecek. Selin, kendine özgü yorumuyla Sevgililer Günü atmosferini Akasya’nın kalbindeki sahnede tüm misafirlere yaşatacak. Bu ücretsiz konseri izleyenler, eğlence ve romantizm dolu anlar yaşayacak.

Sevdiklerinize Artisan Akasya’dan el emeği hediyeler seçin

9-14 Şubat tarihleri arasında Akasya’da düzenlenecek olan Artisan Akasya, misafirleri el emeğiyle yapılmış benzersiz tasarım ürünleriyle buluşturacak. Sevgililer Günü için özel hediyeler arayanlar, Artisan Akasya’da benzersiz ve özel tasarım ürünlere göz atma fırsatı bulacaklar.