Skip to content Skip to footer

Akasya’dan ‘Süper Cuma’ya özel hediye yağmuru

Akasya, alışveriş tutkunlarının heyecanla beklediği ‘Süper Cuma’ gününe hazır. 24 Kasım’da ziyaretçiler, heyecanla beklenen indirimler, sürpriz hediyeler ve canlı DJ performansı ile eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşayacak. Kapıları 23.00’e kadar açık olacak Akasya’da misafirler, otoparktan da gün boyu ücretsiz yararlanabilecek.

Akiş GYO yatırımı olan Akasya, alışveriş severlerin merakla beklediği ‘Süper Cuma’yı bu sene de unutulmaz bir alışveriş deneyimine dönüştürecek. Ziyaretçiler, saat 14:00’te başlayarak gün boyu devam edecek çevir kazan etkinliğinde birbirinden farklı sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Akasya ziyaretçileri, DJ performansı ile de müzik ve alışveriş keyfini bir arada yaşayacak.

Dünyaca ünlü markalardan indirim fırsatı

250’ye yakın mağazanın yer aldığı Akasya’da dünyaca ünlü markaların indirimlerine ek olarak Inditex Grubu’nun da yıl boyunca merakla beklenen indirimleri, 24 Kasım’da Akasya ziyaretçilerine alışveriş coşkusu yaşatacak. Ayrıca farklı konseptlerden markaların el emeği ile hazırladığı çeşitli ürünlerin yer aldığı tasarım pazarı Artisan Akasya da 24-29 Kasım tarihleri arasında ziyaretçileri ağırlayacak.

Akasya’da otopark gün boyu ücretsiz

Akasya’nın kapıları, ‘Süper Cuma’ya özel olarak 24 Kasım’da 23.00’e kadar açık kalacak ve misafirler, otoparktan gün boyu ücretsiz olarak yararlanabilecek.