Skip to content Skip to footer

Akmerkez “Anneler Günü” alışveriş etkinliğine davet ediyor

Akmerkez sonsuz sevgi ve saygının günü olan Anneler Günü’ne özel olarak düzenlediği alışveriş etkinliğini başlatıyor. Bu özel güne birbirinden renkli markaların katılımı ile hazırlanan Akmerkez, 8-13 Mayıs tarihleri arasında misafirlerini “Anneler Günü Alışveriş Etkinliğine” davet ediyor.

Akmerkez bu sene 14 Mayıs’ta düzenleyeceği Anneler Günü etkinliğine annelerini özel hissettirmek isteyen herkesi davet ediyor. Birbirinden renkli markalar, şifalı ve organik ürünler, özel tasarım çantalar, göz kamaştıran takılar, farklı kombin önerileri ve daha fazlası 8 – 13 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek “Akmerkez Anneler Günü Alışveriş Etkinliğinde” ziyaretçileri bekleyecek.

Bu renkli etkinlikte birbirinden özel markaların tasarım ürünleri ile anneler mutlu olacak. Fransız porselen çamuru ile üretilen zarif ve sağlam ürünlerin adresi Devrim Atelier Porselen Atölyesi; Vegan, vejeteryen, raw ve glütensiz besinler sunan artisyan lezzetler sunan The Pantry; renkli ve farklı tarz kombinleri ile Lulu Design By Ebru; tıpkı annelerimiz gibi sadeliğin hafifliğiyle rahat edip, şıklık ve zarafetinizden ödün vermeyen tasarımlarıyla Jana Desing; doğal taşların ve özgün tasarımları harmanlayan By Hande Dayal; sınırlarınızı yeniden keşfettirecek ürünleriyle Dare2wear; günün her saati kendinizi  özel hissettirecek Pijamare; sofistike ve elegant dokunuşlar içeren ceket ve kaşmir palto koleksiyonu ile Angels İn Ra; ışığınızı yansıtacak tasarımları ile By Neslihan Cabalar;  şifalı ve organik ürünleriyle Merve Tüfekçi Şifa Köyü ve birçok markanın katılımı ile Akmerkez, anneleri en sevdiği hediyeler ile mutlu etmek ve birlikte keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyen herkesi etkinliğe bekliyor.