Skip to content Skip to footer

Akmerkez Tasarım Pazarı’nı keşfetmeye davet ediyor!

Akmerkez, 25 – 30 Eylül tarihleri arasında tüm ziyaretçilerini Tasarım Pazarı’nda birbirinden özel ürünleri keşfetmeye davet ediyor. 

Akmerkez, etkinlik alanında kurulacak stantlarda birbirinden özel markaları alışveriş tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. 25 Eylül’de başlayacak Tasarım Pazarı’nda sevilen butiklerin ve yerel üreticilerin özgün tasarım ürünleri 30 Eylül tarihine kadar ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

Tasarım Pazarı’nda mücevherden çantaya, aksesuardan giyime kadar çeşitli kategorilerden ürünler yer alacak. İşte öne çıkan bazı markalar;

En sevilen tasarım takılarıyla Hafkha, %100 el yapımı zamansız takı tasarımlarıyla Mandalaconcept.art, en özel doğal taş ve konsept takılarıyla Mie Official, el yapımı örgü çanta modelleriyle Toti Design Bags, canvas çanta modelleriyle İz Bag, tasarım toka ve taç modelleriyle Touchbyaishe, şık ve zamansız pijamalarıyla Pijamare, el yapımı gümüş takı tasarımlarıyla Ebrubyashleshadesign, trend takı modelleriyle Jude Jewelery, kuru bitkilerle yapılan takı tasarımlarıyla Fiorel Design, gümüş takı tasarımlarıyla Burcu Bor ve Dare2wear zamansız ve maskülen tasarım ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Farklı konseptlerden en göz alıcı ürünlerin yer alacağı Tasarım Pazarı, altı gün boyunca Akmerkez’de açık olacak.