Skip to content Skip to footer

Akmerkez “Yaza Merhaba Alışveriş Festivali” başlıyor!

Akmerkez, 5-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek “Yaza Merhaba Alışveriş Festivali”nde, ziyaretçilerini, yazı birbirinden güzel aksesuarlar ve tasarımlar arasında alışveriş yaparak karşılamaya davet ediyor.

Akmerkez, etkinlik alanına kurulacak çok özel markaların stantlarında yazın gelişini kutlamaya hazırlanıyor. 5 Haziran Pazartesi günü başlayacak “Yaza Merhaba Alışveriş Festivali” ziyaretçilere birçok farklı markadan alışveriş yapma şansı sunacak.

Yazın enerjisinin doyasıya hissedileceği festivalde; Angels In Ra’nın sofistike ve elegant resortwear & kimono & gömlek koleksiyonu; Pijamare’nin günün her saati kendinizi  özel hissettiren ev giyimleri; Byneslihancabalar’ın ışığını yansıtan takıları; Amour de lin’in ışıldayan sofraları; Dare2wear’ın şık tasarım kıyafetleri; Perla Bag More’un birbirinden farklı ve özel tasarım çantaları; Ebru By Ashlesha Desıgn’ın yaşam döngüsünü sevgi ve ışığa dönüştürmeye niyet eden tasarımları; Sema Savranoğlu’nun içimdeki renk serisi el yapımı seramikleri ve daha birçok farklı markanın özel ürünleri alışveriş tutkunlarının beğenisine sunulacak.