Skip to content Skip to footer

Akuğur Alışveriş Merkezi 26’ncı şubesini açtı

Sevgili Akuğur Ailesi ve Değerli Misafirlerimiz,

Bugün burada olmanın heyecanı ve mutluluğu içinde, Akuğur Alışveriş Merkezleri olarak 26. Şubemizi açmak için bir araya geldik. Sizleri aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyuyor, hepinizi içtenlikle selamlıyorum.

Akuğur Alışveriş Merkezleri olarak geçmişten bugüne, değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, onların ihtiyaçlarına cevap vermek ve her daim yanlarında olmak için çaba sarf ettik. Bugün burada, bu çabanın bir meyvesi olarak, sizlere 26.şubemizi sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Her bir Akuğur mağazası, sadece bir alışveriş noktası değil, aynı zamanda bir buluşma ve paylaşma noktasıdır. Sizlerle bir arada olmak ve bir aile ortamı yaratmak için buradayız. Bu yeni şubemizle birlikte, siz değerli müşterilerimize daha yakın olmak ve alışveriş deneyiminizi daha da özel kılmak istiyoruz.

Bu başarıda emeği geçen tüm Akuğur çalışanlarına, iş ortaklarımıza ve siz değerli müşterilerimize en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yolda bize güvenen herkese minnettarız ve bu güveni boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışacağımızı belirtmek isterim.

Yeni Şubemizin, sizlerle birlikte daha nice güzel anılara ev sahipliği yapmasını dilerim. Hep birlikte, Akuğur Alışveriş Merkezleri ailesi olarak büyümeye, gelişmeye ve başarı dolu günler yaşamaya devam edeceğiz.

Akuğur Alışveriş Merkezi 26'ncı şubesini açtı - Perakende.org