Skip to content Skip to footer

Alfa Awards’tan Yemeksepeti’ne “Customer Brand” ödülü

Müşteri deneyimi yönetimindeki yetkinliğiyle Yemeksepeti, bu yılın en prestijli ödüllerinden biri olan Alfa Awards 2023’te büyük bir başarı elde ederek “İletişimde Müşteri Deneyimi” kategorisinde “Customer Brand” ödülünü kazandı.

Türkiye’de hızlı ticaretin öncü markası Yemeksepeti, müşteri deneyimi yönetimindeki başarısıyla, bu yılın en prestijli ödüllerinden biri olan Alfa Awards 2023’te büyük bir başarı elde ederek “İletişimde Müşteri Deneyimi” kategorisinde “Customer Brand” ödülünü kazandı.

Her yıl markaların müşteri deneyimi konusundaki başarısını ödüllendiren Alfa Awards, Türkiye genelindeki tüketicilerin görüşlerine dayanan bir değerlendirme süreci ile gerçekleştiriliyor. Akademetre Research and Strategic Planning tarafından yüz yüze gerçekleştirilen 1.200 görüşme sonucunda belirlenen ödül sahipleri, sektördeki mükemmel müşteri deneyimini temsil ediyor.

Yemeksepeti ödüllere doymuyor

Yemeksepeti’nin kazandığı bu prestijli ödül, müşteri odaklı yaklaşımının ne kadar etkili olduğunu bir kez daha kanıtlıyor ve şirketin sektördeki öncü konumunu pekiştiriyor.

Müşteri deneyimini her zaman en üst seviyede tutma ve yaratıcı iletişim projeleriyle dikkat çekme konusundaki kararlılığını sürdüren Yemeksepeti, kısa süre önce The Hammers Awards ve Brandverse Awards gibi diğer prestijli ödüllerin de sahibi oldu.