Skip to content Skip to footer

Alışgidiş ve Karaca’dan Anneler Günü’ne özel 24 taksit

Fibabanka’nın katkılarıyla hayata geçen ve “Şimdi Al, Sonra Öde” yönteminin Türkiye’deki en büyük oyuncusu olan Alışgidiş ile Karaca iş birliğinde Anneler Günü’ne özel 24 aya varan taksit imkânı sunuluyor.

Tüketicilere kredi kartı ve nakitle alışverişe alternatif olarak, ‘Alışverişin Akıllı Yolu’ söylemiyle yola çıkan Alışgidiş, iş ortaklarını geliştirmeye devam ediyor. Bu doğrultuda, insanların, sevdikleriyle paylaşmaya değer bulduğu anların bir parçası olma misyonunu edinen Karaca ile yapılan iş birliği ile müşteriler, sofradan mutfağa, ev tekstilinden küçük ev aletlerine kadar çok sayıda kategorideki zengin ve seçkin ürün seçenekleri arasından yapacakları alışverişlerde 24 aya varan taksit fırsatından faydalanabiliyor.

Anneler Günü’ne özel çeşitli kategorilerde fırsatlar sunan Karaca’da, mağazalardan, www.karaca.com ya da Karaca uygulaması üzerinden yapılacak 50.000 TL’ye kadar olan alışverişlerde 24 aya varan taksit; 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerde ise yüzde ‘0’ faiz ile 5 ay taksit imkânı sunuluyor. Herkesin en kıymetli hazinesi olan anneler için bu özel günü güzel bir anıya dönüştürmek isteyenler, hediyelerini Alışgidiş ile kredi kartı limitlerine takılmadan şimdi alıp, uzun taksit seçenekleriyle daha sonra rahatça ödeyebilecek.

Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Karaca iş birliğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Yaptığımız yatırımlar ve alanına odaklanmış ekibimiz sayesinde son bir yılda 2 kat büyüyerek, 12.500’den fazla fiziki ve online Alışgidiş Noktası’na ulaştık. ‘Alışgidiş’ ile ‘Şimdi Al Sonra Öde’nin Türkiye’deki en büyük oyuncularından biri olduk. Karaca ile yaptığımız iş birliği ile de sektördeki öncü rolümüzü pekiştirdiğimiz ve daha fazla müşteriye hizmet sunacağımız için heyecanlıyız” dedi.

Karaca Grup Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Hasan F. Nazikoğlu ise Alışgidiş ile gerçekleştirdikleri iş birliğinin hayırlı olmasını dileyerek, “Son dönemde mağazalarımızda ve e-ticaret kanallarımızda hızla çeşitlendirdiğimiz ödeme seçeneklerine ‘Alışgidiş’i de eklemekten dolayı çok memnunuz. Bu iş birliği ile Karacaseverlere uygun şartlarda alternatif ödeme yöntemi sunarak satın alma gücü sağladık” dedi.

Alışgidiş’e kimlik bilgileri ile online üye olabilen tüketiciler, anında limitlerini öğrenip kredi kartı olmadan alışveriş yapmaya başlayabiliyor. 5 aydan 24 aya varan taksitlerle ödeme imkânı sunan Alışgidiş ile müşteriler kredi kartı limitlerinin dışında, Alışgidiş’e özel limitle ekstra satın alma gücüne kavuşuyor.