Skip to content Skip to footer

Alışverişlio teknolojisini Biruni Teknopark’da büyütecek

Yeni nesil akıllı ticaret platformu Alışverişlio, “Devlet-Üniversite-Sanayi “iş birliği kapsamında AR-GE ve inovasyon çalışmaları gerçekleştirmek üzere Biruni Teknopark’da yerini aldı. 40.000’den fazla anlaşmalı noktada son tüketiciye fayda üreten Alışverişlio, hem kullanıcılar hem de satıcılar için mükemmel kullanıcı deneyimi yaratmaya odaklı çalışmalarını Biruni Teknopark çatısı altında sürdürecek.

30 yılı aşkın bir süredir içinde yer aldığı her faaliyet alanında uluslararası bir başarı elde eden Erol Grup şirketi yeni nesil akıllı ticaret platformu Alışverişlio, teknopark projesi olarak onay aldı. Alışverişlio çalışmalarını “Devlet-Üniversite-Sanayi “iş birliği kapsamında Biruni Teknopark’da sürdürecek.

Değerini kanıtlayan bir çözüm

Alışverişlio projesinin potansiyel faydasının devlet tarafından da tescillenmiş olmasının büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirten Alışverişlio Genel Müdürü Mahmut Erol, teknopark onayıyla sıra dışı bir büyüme ivmesi kazanacaklarını söyledi. Erol, “Alışverişlio platformu tüm paydaşlarına fayda yaratma fikriyle doğdu ve yoluna devam ediyor. Teknopark projesi olmamız çok değerli, çünkü vizyonumuza ve ortaya koyduğumuz potansiyele güveniyoruz. Bundan sonra yapılacak bütün çalışmalarda bir Ar-ge merkezi olmanın motivasyonuyla hız kazanacağız” dedi.

Alışverişlio: Yeni nesil SüperApp

E-ticarette ezber bozan bir uygulama ile pazara giriş yapan Alışverişlio’nun günümüz ekonomik koşullarında hem markalar hem de tüketiciler için akıllı kazanç olanağı yaratan bir süperApp olduğunun altını çizen Mahmut Erol, sistemin iş fikri açısından benzersiz olduğunu söyledi. Mahmut Erol, “Alışverişlio 40.000’den fazla anlaşmalı noktada son tüketiciye fayda üretirken, KOBİ altyapısı ile küçük ve orta ölçekli esnaf için yeni nesil bir pazarlama altyapısı sunuyor. Tüketici, halihazırda olan harcamalarını yapmaya devam ederek, iade sistemiyle nakit kazanç elde ediyor. Bu nakit kazancı isterse uygulama üzerinde alışveriş yaparak kullanacak isterse banka hesabına aktarabiliyor. Bu sistemin kesintisiz Ar-Ge yatırımlarıyla kısa sürede küresel bir başarı kazanacağına inanıyoruz” dedi.

Kolay kullanımlı dinamik Pazar yeri

Alışverişlio, herkesin dilediği ürünü satabileceği son derece basit, kullanıcı dostu ve ücretsiz bir e-Pazar sistemi olarak inşa edildi. Platform sayesinde bireysel satıcılar ve KOBİ’ler hiçbir ücret ödemeden dakikalar içinde hayata geçirebilecekleri bir dükkân açarak hızla pazarlama faaliyetlerini başlatabiliyorlar. Alışverişlio sanal asistanları, bu sürecin her adımında pazarlama desteği veriyor, hayatı kolaylaştıracak önerilerle alışverişin önünü açıyor. Sistemin en önemli farklılıklarından biri de kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmeden yaptıkları alışverişlerden nakit iade kazandırmayı hedefliyor olması. Alışverişlio, kendi alanlarındaki en rekabetçi ve fiyat olarak en uygun firmalar ile anlaşarak kullanıcıya halihazırda yaptığı alışverişten nakit iade kazandırıyor. Tüketici bu kazancı cüzdan uygulaması ile Alışverişlio üzerinden kullanabiliyor veya banka hesabına geçirebiliyor.

Alışverişlio hakkında daha fazla bilgi için www.alisverislio.com adresi ziyaret edilebilir.