Skip to content Skip to footer

Altınyıldız Classics, renkli koleksiyonuyla capcanlı bir yaza davet ediyor

Altınyıldız Classics, sıcak yaz aylarını canlı renkler, performans ürünleri ve serin tutan fonksiyonel parçalarla karşılıyor. 

Yaz mevsiminin sıcak günlerine hazırlık yaparken, Altınyıldız Classics yeni koleksiyonuyla şıklığı ve konforu bir araya getiriyor. Bu sezonun trendleri arasında; hızlı kuruyan şort mayolar, hakim yaka gömlekler, geniş renk yelpazesinde sunulan tişörtler ve doğal elyaftan üretilen jogger pantolonlar dikkat çekiyor. Koleksiyonun renk paletinde doğal tonlar ve nötr renklerin yanı sıra bej, yeşil, turuncu, sarı, deniz mavisi, açık gül kurusu ve indigo gibi yaz aylarına renk katacak tonlar da yer alıyor.

Şort mayolar, quick dry (hızlı kuruma) özelliği ile yazın en sıcak günlerinde bile rahatlık sağlıyor. Farklı renk ve desenlerde sunulan şortlar ise yaz tatillerinin vazgeçilmezi olmaya aday. Renk bloklu ve print detaylı tişörtler ve gofre kumaş şortlar ise koleksiyonun öne çıkan diğer parçaları arasında. Muflon yarım kollu gömlekler, sıcak yaz günleri için özel üretilen travel temalı şortlarla kombinlenebiliyor. Yazın serin tutması amacıyla doğal elyaftan tasarlanan jogger pantolonlar, hakim yaka gömlekler ve tişörtler, hafif ve nefes alabilen yapılarıyla yaz mevsiminde konfor sunuyor.

Performans serisi kapsamında teknik kumaşlardan üretilen takım elbiseler, iş yaşamında şıklığı tamamlarken, spor tarzıyla günlük kullanıma da imkan tanıyor. Bu takımlar pantolon yerine şortlarla da kombinlenebiliyor. Astarsız hafif ceketler, triko tişörtler; kırışmaz özelliğiyle ütü gerektirmeyen gömlekler ve özel torbasında katlanarak taşınabilen takımlar da iş seyahatleri ile yaz tatili arasındaki geçişi hızlandırıyor.