Skip to content Skip to footer

Altınyıldız Classics, Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri arasında

Sürdürülebilir bir çalışma ortamı için kapsayıcılık, eşitlik ve paylaşımcılığı ilke edinen Altınyıldız Classics, sahip olduğu bu şirket kültürüyle Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri arasındaki yerini aldı.

Altınyıldız Classics, Happy Place to Work tarafından gerçekleştirilen araştırma sonucunda Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Ödülü’nü aldı. Şirket çalışanları arasında yapılan anketle belirlenen ödüllerde, Altınyıldız Classics Wellbeing Index’ten 71, HR Check’ten 80 olmak üzere ortalama 76 puan aldı. Elde ettiği bu değerlerle de “Çok İyi Çalışan Deneyimi Sertifikası ve Ödülü”nü almaya hak kazanarak “Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri” listesine girdi.

Merkez ofisi, fabrikası ve mağazalarına kadar çalışan odaklı yönetim anlayışını benimseyen Altınyıldız Classics, kapsayıcılık, eşitlik ve paylaşımcılık ilkelerini her noktada sürdürülebilir kıldığı insan kaynakları uygulamalarına imza atıyor. Çalışanların mutluluğunu merkeze koyarak imza attığı bu yönetim anlayışıyla Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri arasında yer alan Altınyıldız Classics’in, ailesinin bir parçası olarak gördüğü tüm çalışanlarıyla güvene ve şeffaflığa dayalı bir bağı bulunuyor. Marka, her bir çalışanını kendini geliştirmesi, girişimci ve öncü rol alabilmesi için teşvik ederken, gösterdikleri tüm çaba için de ödüllendiriyor.