Skip to content Skip to footer

Altınyıldız Classics ve Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Öğretmenler Günü için iş birliği

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Türkiye’nin öncü erkek moda markası Altınyıldız Classics ile Öğretmenler Günü’nde iş birliğine imza atarak öğretmenlere özel kampanya ve indirimler sunuyor.

Zamansız ve işlevsel tasarımlarıyla öne çıkan Altınyıldız Classics, Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenleri özel bir kampanya ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor. 10-30 Kasım tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından 2000 TL ve üzeri alışveriş yapan öğretmenler ekstra %15 indirim ayrıcalığından yararlanabiliyor.

Öğretmenlere özel bir deneyim sunmanın öneminin farkında olan Altınyıldız Classics, bu noktada dijital bir çözüm sağlıyor. Bu dijital çözüm, sistemin öğretmen meslek grubunu tanımlamasını sağlayarak eğitimcilerin mağaza içi indirim fırsatından yararlanmasını kolaylaştırıyor. Öğretmenler mağazada verilen QR kodunu tarayarak gerekli bilgileri sisteme girdiklerinde kişiselleştirilmiş indirim kodu kendilerine SMS yoluyla anında gönderiliyor. Bu yenilikçi uygulama sayesinde öğretmenler özel indirim kodlarını saniyeler içinde hızlı ve kolay bir şekilde kullanabiliyor.

Öğretmenlere Özel İndirim Sistemi 

Altınyıldız Classics Online Kanallar ve Pazarlama Direktörü Onur Uluğ “Altınyıldız Classics olarak öğretmenlerimizin toplumumuza katkılarını çok önemsiyoruz ve onlara daha ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunmak için sürekli yeni projeler gerçekleştiriyoruz. Dijital çözümümüz, süreci kolaylaştırmayı ve öğretmenlerimizin bu özel indirimlerden zahmetsizce yararlanmasını sağlamayı amaçlıyor.” dedi.

Altınyıldız Classics, bu ayrıcalıklı indirim kampanyasıyla öğretmenlerin bu özel gününü daha anlamlı hale getirirken, kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi yaşatmak için eğitimcileri bu fırsattan yararlanmaya davet ediyor.