Skip to content Skip to footer

Altunbilekler’de 2022-2023 yılı Faaliyetleri Değerlendirme toplantısı

Altunbilekler 2022-2023 yılı faaliyetlerini değerlendirme toplantısı yapıldı.

Altunbilekler depertman yöneticileri ve icra kurulu üyeleri, 2023 yılını değerlendirmek ve 2024 yılı hedeflerini belirlemek üzere geçtiğimiz günlerde satış değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Toplantı açılış konuşmasını yapan Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Altunbilek enflasyon ve etkileri üzerine görüşlerini dile getirirken, değişen tüketici davranışları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Altunbilekler Yatırım ve İş Geliştirme Direktörü Önder Altunbilek ve Satış Operasyon Müdürü Erdinç Arayıcı, sayısal veriler eşliğinde iş sonuçlarını değerlendirdi. Sürdürülebilirlik, sinerji, verimlilik odağa alınarak yöneticilerle karşılıklı bilgi alışverişi yapıldı. Yeni açılan mağazalar hakkında bilgiler paylaşıldı. Güçlü ve dinamik bir ekip çalışması ile mağazaları geliştirdiklerini ve daha da geliştireceklerini dile getirdi.  Hem müşteri memnuniyetini arttırmak hem de personel çalışmalarını kolaylaştırmak hedefleriyle yapılan çeşitli operasyonların ve mağaza iyileştirilmelerinin karşılıklarını fazlasıyla gördüklerini söyledi.

2023 yılında hedeflenen mağaza açılışlarının 2024 yılına yayarak gerçekleştireceklerini, durmadan büyümeye devam edeceklerini belirtti.

Toplantı boyunca tüm birim yöneticileri yıllık faaliyet verilerini sunarken,  Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Mustafa Altunbilek bütün verileri ve katılımcıların fikirlerini yakından takip etti.

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Mustafa Altunbilek, kapanış konuşmasında birim  yöneticilerine ‘’ Sizi en kalbi duygularımla alkışlıyorum ve selamlıyorum, 2023 yılında elde edilen  bu başarı hepimizin başarısıdır, 2024 yılında yenilerine imza atacağımızdan hiçbir kuşkunuz olmasın bir dahaki toplantıda aynı heyecanla tekrar görüşmek üzere” dedi. 2023 yılında özveri ile çalışan herkese teşekkürlerini sundu.

Çalışan ve müşteri memnuniyetini odağına alan bir şirket olduklarını ifade eden Altunbilek, “Biz ‘Daha İyisi İçin’ çalışmaya devam edeceğiz. Günümüz dünyasında samimiyet ve iş birliği ile çalışan herkesin önü açık” diyerek toplantıyı kapattı.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel