Skip to content Skip to footer

Ankara’da Araç Kiralamanın Konforlu Hali; Besa Rent A Car

Ankara araç kiralama denilince akla gelen firmalardan biri olan Besa, 12 yıldır var olduğu araç kiralama sektöründe sayılı hizmet veren firmalardan.

Araç satın almanın günümüzdeki masraflarına ve sorumluluklarına bakacak olursak birçok insan ihtiyaç duysa da araç satın almak istemiyor. Bu durumda araç kiralama firmaları giriyor. Özellikle Ankara araç kiralama firmaları bu konuda artan talebe göre yoğun bir hizmet vermektedir. Araç satın almanın beraberinde ortaya çıkan sigorta, muayene, kasko ve rutin bakımların masrafları elbette araç sahibi tarafından ödeniyor. Fakat kiralık araç kullananlar için bu durum öyle olmuyor. Araç kiralayan bireylerin tek yapması gereken şey uygun aracı kiralamak ve konforlu sürüşün tadını çıkarmak. Kiralama ücreti ve yakıt masrafları dışında hiçbir ödemede bulunmayacağınız araç kiralama hizmetleri son dönemlerde özellikle dönemsel araca ihtiyacı olanlar için oldukça ekonomik bir tercih oluyor.

Her İhtiyaca Yönelik Kiralık Araçlar!

İster bireysel araç kiralama ister kurumsal araç kiralama ya da filo araç kiralama yapabileceğiniz Besa Rent A Car’da her ihtiyaca uygun araç modelleri bulunmaktadır. Bireysel araç kiralamanın son yıllarda giderek arttığı biliniyor. Araç kiralamanın elbette farklı sebepleri bulunuyor. Bu sebeplere göre ihtiyacınız olan aracı seçerek en iyi hizmeti alabiliyorsunuz. Tatil, iş seyahati, dönemsel kiralama ya da farklı tercihleriniz için farklı araç modellerine ihtiyaç duyabilirsiniz. En çok talep edilen ekonomik araçlardan daha lüks araç modellerine kadar tüm seçenekleri  Besa’da bulabilirsiniz. Bireysel araç kiralama söz konusu olduğunda ekonomik araç sınıfı çok fazla talep görmektedir. Şehir içi kullanım için özellikle hatchback araçlar, duruma göre sedan araçlar tercih edilmektedir. Bir aile tatili ya da şehir gezisi için araç kiralama yapılacağı zaman geniş bagaj kapasitesi olan araçlara yönelim fazladır. Bu durumlar için de SUV araç modelleri tercih edilebilmektedir. Hem bireysel hem de kurumsal araç kiralamada çoklu hizmet veren Besa’da her model araca ulaşabilmek mümkün. Kurumsal araç kiralama söz konusu olduğunda ise iş yerlerinin ihtiyaç duyduğu farklı araç modelleri mevcut. Ekonomik sedanlar, hatchback şirket araçları, daha büyük araç ihtiyacı olan firmalar için hafif ticari araçlar ve birçok seçenek ile kurumsal araç kiralamada her alana hitap etmektedir. Aynı zamanda yine kurumsal kiralamanın bir parçası olan filo kiralama hizmeti ile de ihtiyacınıza yönelik araçları kolayca kiralayabilirsiniz. Özellikle kurumsal araç kiralamada yaygın olan uzun dönem araç kiralama ya da dönemsel araç kiralama dediğimiz hizmetler kalite ve hizmet güvencesi ile Besa Rent A Car’da bulunuyor.

Adrese Teslim Araclar Siz Neredeyseniz Orada

Adrese Teslim Kiralık Araçlar Siz Neredeyseniz Orada!

Ankara içinde adrese teslim araç kiralama hizmetleri ile bulunduğunuz yere aracınız teslim ediliyor. Ankara’nın farklı bölgelerinde ve özellikle Eryaman araç kiralama alanında özenle hizmet verilmekte. Eryaman araç kiralama firmaları arasından güvenilir bir isim olan Besa, adrese teslim araç kiralama hizmeti ile kiralamayı daha konforlu bir hale getiriyor. Tatil ya da iş seyahatinizin en önemli parçası olan yolculukta Besa büyük destekçiniz. Adrese teslim araç kiralama hizmeti sayesinde ister evinize ister havaalanına ya da gara teslimat sağlayarak yolculuğunuzu konforlu şekilde sürdürmenizi sağlıyor. Yurt içi ya da yurt dışı uçuşlarınız sonrası Esenboğa Havalimanı’nda aracınız kapıda hazır oluyor. Esenboğa oto kiralama hizmeti sayesinde uçağınızdan indiğiniz andan itibaren konforlu yolculuk Besa ile devam ediyor. Adrese teslim araç kiralama sayesinde hem yoldan hem de zamanınızdan tasarruf ederek daha pratik bir kiralama gerçekleştiriyorsunuz. Trafikte zaman kaybı yaşamak yerine doğrudan aracınızı kiralayarak konforlu bir deneyim elde ediyorsunuz. Besa Rent A Car farklı kiralama hizmetleri ile her ihtiyaca karşılık veriyor. Bir diğer özel hizmet ise araç kullanmayı tercih etmeyenler için şoförlü araç kiralama hizmetidir. Tatil boyunca, iş seyahatlerinde, uzun bir yolculuk sonrasında ya da bazı özel günler için şoförlü araç kiralayarak VIP bir yolculuk deneyimi yaşamak Besa ile oldukça kolay. Bu konforlu hizmete sahip olmanız için tek yapmanız gereken besarent.com web sitesinde yer alan şoförlü araç kiralama ya da VIP araç kiralama seçeneklerinden yararlanmak için formu doldurmak ve iletişime geçmek.

Eryaman Araç Kiralama Ofisi Ve Şubelerle Kaliteli Araç Kiralama Deneyimi

Eryaman oto kiralama hizmet arayışınızın nedeni ne olursa olsun öncelik her zaman güvenlik ve kalitedir. Kimi zaman tatil nedeniyle kimi zaman iş nedeniyle kimi zaman da acil bir ihtiyaçtan dolayı araç kiralama arayışınız olabilir. Bu durumda araçların modelleri, kiralama süreniz, fiyat gibi unsurlar değerlendirilir ve en iyi hizmeti almanız hedeflenir. Hepsinden önce en önemli konu araçların bakımlı olması, herhangi bir tehdit oluşturacak problem olmaması, hijyenik olması ve konforlu bir deneyim sunmasıdır.