Skip to content Skip to footer

Ankara’nın Dijital Reklam Ajansı Wonderad

Wonderad Dijital Reklam Ajansı Ankara özelinde Türkiye’nin her yerine çok yönlü hizmet veren dijital reklam ajansıdır. Peki nedir dijital reklam ajansı? Sosyal medya yönetiminden tutun, prodüksiyon hizmeti, tasarım ve reklam yönetimine kadar markaların her alanda ihtiyaç duydukları dijital hizmetleri vermektedir.  Wonderad dijital mecralardaki çalışmalarının yanı sıra katalog gibi somut ürünlerin de tasarımlarını yapmaktadır. Yani markaların hedef kitleleri ile iletişim kurabileceği her alanda 360 derece kapsamlı hizmet sunuyor.

“İletişimin Harikalar Diyarı”

Ankara’nın dijital reklam ajansı olarak kendilerini iletişimin harikalar diyarı olarak tanımlayan Wonderad, farklı sektörlerden müşteri portföyü ile her sektörün dijital pazarlama hizmetlerine ihtiyaç duyduğunu da gösteriyor. Dijital olmasının yanı sıra geleneksel olarak tüm mecralarda markalar için en doğru iletişim modeli tasarlanıyor ve en etkili yöntemler ile doğru zaman diliminde hedef kitleye sunuluyor.

Wonderad Sosyal Medya Yönetimi Hizmetleri

Sosyal medya yönetimi ve Google alanında kampanya yönetimi, içerik yönetimi, gibi markanızı dijital alanlarda göstererek daha ileriye taşıyacak taşıyacak alanlarda birebir yönetim ve danışmanlık hizmetleri ile tanışarak dijital kanallarda en iyi stratejiler ile markanızı büyütebilirsiniz.

Markaların pazarlama ve iletişim alanında her ihtiyacını Wonderad Dijital Reklam Ajansı karşılıyor. Hem dijital anlamda hem de görsel anlamda markaların kurumsal varlıklarını geliştirerek büyümelerini sağlıyor. İşte sunulan hizmetler:

Ürün çekimi, kurumsal tanıtım filmi, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı, sosyal medya yönetimi, e-ticaret hizmetleri, SEO, Google ve sosyal medya reklamları, kurumsal web tasarımı.

Wonderad Reklam Ajansı kurulduğu günden bu yana hem dijital hem de geleneksel mecralarda müşterilerinin dijital pazarlama, prodüksiyon-post prodüksiyon ve tasarım süreçlerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Dijital alana yeni geçiş yapan ve bir yol haritası olmayan müşterilerine de profesyonel anlamda yol göstererek en iyi hizmeti almalarını garantiliyor.

2 1

Prodüksiyon Hizmeti ile Hizmet Kalitesini Üst Seviyeye Çıkarıyor

En kaliteli ekipmanları ile tanıtım filmi, sosyal medya içerikleri, ürün çekimleri gibi video ve fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyor. Yüksek kalitede görüntüler elde edilen profesyonel fotoğraf ve video çekimleri markalar için bir dönüm noktası niteliğindedir. Sosyal medya mecralarında kaliteli görsel içerikleri bulunan markaların daha hızlı büyüdüğü ve hem satış hem de pazarlama alanında her zaman önde olduğu bilinmektedir. Bu yüzden profesyonel markalar profesyonel video ve fotoğraf çekimlerine ihtiyaç duymaktadırlar. Wonderad, tüm bu ihtiyaçları profesyonel prodüksiyon ekipmanları ile karşılıyor. Markaların tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, ürünlerin beyaz fon ve konsept fotoğraf çekimleri, sosyal medya hesapları için reels içerikleri gibi birçok hizmeti en iyi prodüksiyon ekipmanları ile sağlıyor. En iyi kamera ve lensler, ışıklar ve tüm prodüksiyon ekipmanlarının yanı sıra dron çekimleri ile de en iyi görüntüleri elde ediyor.

Geleneksel pazarlama yöntemlerinin etkisinin azaldığı bu dönemde dijital mecralar her zaman ön plandadır. Bu yüzden her marka için dijitalde var olmak çok önemlidir. Sektörünüz ne olursa olsun hedef kitleniz ile dijital iletişiminizi sağlam tutmalı ve kendinizi göstermelisiniz. İşte bu profesyonel dijital iletişimi ancak profesyonel bir dijital reklam ajansı yapabilir. Bu süreçte ihtiyacınız olan her türlü 360 derece hizmet Wonderad reklam Ajansı’nda!