Skip to content Skip to footer

Anker’den hayatınıza değer katan kadınlara özel hediyeler

Akıllı yaşam teknolojilerine getirdiği öncü yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hayatınızdaki değerli kadınları mutlu edecek teknolojik hediyeler sunuyor. 

Tüm dünyada 8 Mart kadınların erkeklerle eşit haklara sahip olmak için verdikleri savaşın başlangıcını simgesi olarak kutlanıyor. Bu özel günde kadınların siyasi, sosyal ve ekonomik hayata kattıklarını, başarılarını konuşuyor; hayatımızın içinde ne kadar önemli bir yere sahip olduklarını bir kez daha hatırlıyoruz. Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, bu özel günde hayatınıza değer katan kadınlara verebileceğiniz birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor.

Tek şarjla 10 saat kullanın

O özel kadın, müzik dinlemeyi seviyor ya da sık sık telefonla konuşuyorsa Anker’in Soundcore kategori markası altında sunduğu kulaklık ve hoparlörlerinden biri aradığınız hediye olabilir. Anker Soundcore Liberty 4 NC Bluetooth Kulaklık, kablosuz gürültü engelleme özelliğiyle gürültüyü %98,5’e kadar azaltarak sizi müzikle baş başa bırakıyor. 6 mikrofonu ve yapay zeka algoritması ile sesinizi yükseltirken arka plan gürültüsünü azaltan Soundcore Liberty 4 NC, bu sayede net telefon görüşmeleri yapmanıza imkan veriyor. Tek saatlik şarjla 10, şarj kılıfıyla şarj edildiğinde 50 saatlik çalma süresine sahip kulaklık, 10 dakikalık hızlı şarj ile 4 saatlik dinleme süresi sunuyor.

Gürültü yok, ses var!

Şık ve ergonomik bir kulak üstü bluetooth kulaklık olan Soundcore Life Q30, gelişmiş gürültü önleme teknolojisi sayesinde düşük frekanslı ortam sesini %95’e kadar filtreliyor. Motor sesinden rüzgara, ofis sesinden trafiğe tüm sesleri azaltan Soundcore Life Q30, 40 mm sürücüleriyle güçlü bas ve net tizler üretiyor. Gürültü önleme modunda 40 saate kadar kullanabileceğiniz Soundcore Life Q30, standart modda, çalma süresini 60 saate kadar uzatırken, 5 dakikalık şarjla 4 saat dinleme sağlıyor.

Benzersiz bir akustikle tanışın

Dünyanın ilk taşınabilir Sky Channel uzamsal sesli Hi-Fi kablosuz hoparlörü Soundcore Motion X600, tiyatro akustiğinden esinlenerek, sesi etrafa dağıtmak için yerleştirilmiş 5 sürücü ve 3 amplifikatöre sahip. Zengin ve kaliteli ses sunan 50W ses gücüyle dikkat çeken Soundcore Motion X600, tek bir şarj ile 12 saat kesintisiz müziğin keyfini sürmenizi sağlıyor. Hafifliği sayesinde her yere taşıyabileceğiniz cihaz, IPX7 Su Geçirmezlik özelliğiyle ıslak alanlarda da kullanılabiliyor.

Aynı anda birçok cihazı şarj edin

Hayatınızdaki en değerli kadının enerjisi hiç bitmesin, hem telefonunu hem bilgisayarını her an ve her yerde şarj edebilsin istiyorsanız Anker’in şarj cihazları, aradığınız ideal hediye oluyor. Anker 323 Şarj Cihazı, orijinal bir şarj cihazına göre telefonları, tabletleri ve daha fazlasını 3 kat daha hızlı şarj edebiliyor. Cihaz hem bir USB-C portuna hem de bir USB-A portuna sahip olduğu için aynı anda iki cihaz için kullanılabiliyor. Anker 737 Şarj Cihazı (GaNPrime 120W), telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve kulak içi kulaklık dahil olmak üzere 1.000’den fazla en popüler mobil cihazla uyumlu şekilde çalışıyor. 2 USB-C ve 1 USB-A çıkışı ile üç cihazı aynı anda şarj edebilme özelliğine sahip cihaz,  PowerIQ 4.0 teknolojisi sayesinde cihazlarınızı 26 dakikaya kadar daha hızlı şarj ediyor.

Hızlı şarj için doğru cihaz

Anker 325 Taşınabilir Şarj Cihazı 20.000mAh güçle iPhone 14’ü 4.3 kez şarj edebiliyor.  Son derece kompakt, hafif olduğu için rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz cihaz, 15W hızlı şarj, aynı anda iki cihazı şarj edebilme özellikleriyle dikkat çekiyor. Anker 321 MagGo Powerbank (PowerCore Manyetik 5K) ise güçlü 5,000mAh bataryası sayesinde, iPhone 14 Pro Max’iniz için 19 saate kadar uzatılmış video oynatma süresi sağlıyor. 3.7×2.5×0.59 inç boyutuyla cebe bile sığabilen Anker 321 MagGo Powerbank, şarj edilirken iPhone’unuzu da sorunsuzca şarj edebilmenize imkan sunuyor. Üstelik cihaz iPhone 15’lerle de uyumlu.