Skip to content Skip to footer

Anne sütlacı tadında Fırın Sütlaçlar Özsüt’lerde !

Özsüt, anne eli değmiş gibi lezzetleriyle Anneler Günü’nü kutluyor

Mis gibi süt kokusuyla anne sütlacı… Annelerimizle bütünleşmiş bu tatlıyı, onlardan daha iyi yapan elbette yoktur.  Özsüt, tam 85 yıldır aynı reçete ile özenle hazırladığı lezzetleri ve anne sütlacı tadındaki Fırın Sütlaçları ile

Anneler Günü’ne keyif katıyor. En az annelerinki kadar leziz Fırın Sütlacı ile bu özel günü taçlandıran marka, en sevdiklerine tatlı bir sürpriz yapmak isteyenleri Özsüt’lere bekliyor.

İlk günden bugüne, değişmeyen lezzetleriyle tam 85 yıldır misafirlerini ağırlayan Özsüt, Anneler Günü’nde annelerine tatlı bir sürprizi yapmak isteyenler için birbirinden özel lezzetler sunuyor. Bu özel günü annelerin vazgeçilmezi Fırın Sütlaç ile taçlandıran Özsüt, her zaman olduğu gibi yine en tatlı anlara eşlik ediyor.

1938’den bu yana değişmeyen tarifler

Tüm ürünlerinde en taze günlük çiftlik sütü ve en kaliteli malzemeler kullanan Özsüt’ün, geleneksel sütlü tatlılarının lezzeti, pirincin özel değirmenlerde öğütülmesiyle hazırlanan sübyeden geliyor. Pirinci özel taş değirmenlerde öğüten Özsüt, özgün tariflere ve yöntemlere sadık kalarak ilk günkü gibi aynı reçete ile ilerliyor. Anne sütlacı tadında Fırın Sütlaçlarını günlük çiftlik sütü, sofra şekeri ve pirinç ile hazırlayan Özsüt’ün bu eşsiz lezzeti, hafifçe kızaran üstü ile damaklarda iz bırakıyor.

Özsüt’ün Fırın Sütlacı ile birlikte anne eli değmiş gibi lezzetleri arasında yer alan 1938’den günümüze, nesiller boyu içeriği ve hazırlanışı değiştirilmeden sunulan, alametifarikası Kazandibi; günlük çiftlik sütü, sofra şekeri ve tavuk göğüs eti ile hazırlanan geleneksel lezzet Tavukgöğsü; bu iki lezzetin harmanı Tavukgöğsü Kazandibi; badem ve sütün muhteşem uyumuyla Keşkül; Sakız Adası’nın mis kokulu sakızlarını günlük çiftlik sütüyle buluşturan, Ege’nin hafif lezzeti; Sakızlı Muhallebi, bu özel gün için annenizi mutlu etmeyi bekliyor.