Skip to content Skip to footer

Anneler Günü hediyelerinde konfor ve stil bir arada

Timberland’in Anneler Günü’ne özel hediye seçeneklerinde zamansız olduğu kadar özgün ve konfordan ödün vermeyen stiller öne çıkıyor. Timberland’in İlkbahar ve Yaz koleksiyonları doğayla buluşma planlarına ilham veren ve ihtiyaç duyulan konforu sunan ayakkabı ve giyim koleksiyonlarıyla öne çıkıyor.

Anneler Günü hediyelerinde bu sezon Timberland’de gün boyu konfor sağlayan hediye seçenekleri yer alıyor. Zamansız olduğu kadar yenilikçi yürüyüş ve tekne ayakkabıları, rahatlığı ve işlevselliği ön plana çıkartan, bahar renklerini yansıtan ceket, yağmurluk ve gömleklerden oluşan farklı seçenekler öne çıkıyor.

Hareketi etmeyi seven annelere hediye yürüyüş ayakkabıları

Hareketin tüm yönleri (6 ways of motion) için tasarlanan Greenstride™ Motion 6 yürüyüş ayakkabıları, Greenstride™ tabanlarıyla hafiflik, konfor ve çekiş gücü sunuyor. Greenstride Motion 6 yürüyüş ayakkabıları, performans ve fonksiyonu 4-yönlü tutuş, konfor ve nefes alabilirlik özellikleriyle dengeliyor. Farklı renk kombinasyonlarına sahip yürüyüş ayakkabıları 3.399TL.

Zamansız şıklık: Tekne Ayakkabıları

Timberland tekne ayakkabıları, 40 yılı aşkın süredir devam eden köklü mirasından ilham alarak yeni sezonda da karşımıza çıkıyor. Özgün el işçiliği ile ayrışan, sağlam, tırtıklı alt tabana sahip, sorumlu üretim bilinciyle tedarik edilen malzemelerle tasarlanan Timberland tekne ayakkabıları koleksiyonunda yer alan Noreen Kadın Tekne Ayakkabıları (3.999TL) pastel (yeşil, kahve, bej ve beyaz tırtıklı taban) renk tonlarıyla keyifli bir Anneler Günü hediye alternatifi sunuyor. Stil sahibi duruşu kadar, yol tutuşunu iyileştiren, dayanıklı tırtıklı alt tabanı, üst kalite deri malzemesi ve ayaklardaki yorgunluğu önleyen EVA tabanıyla da gün boyu konfor vadediyor.

Rahat kesim parçalar: Denim ceket & kısa kollu gömlek

Tekstil koleksiyonunda öne çıkan Beyaz Denim Chore Unisex Ceket (3.999TL) yüzde 80 organik pamuk ve yüzde 20 kenevir içeriğe sahip. Geniş dış ve iç cep özelliği ile konforlu aynı zamanda kullanıcı dostu bir biçimde tasarlandı. Yüzde 100 rejeneratif pamuktan üretilen dokuma, Beyaz Kısa Kollu Crop Kadın Gömlek (1.699TL) ise rahat kesim crop tarzı ve renkli dikişli cep detaylarıyla bütün kombinlerle rahatça uyum sağlayabilecek hafif ve dayanıklı bir parça olarak SS23 koleksiyonunda göze çarpıyor.

Açık havada yüksek performans sunan ceket ve yağmurluklar

Mevsim geçişleri için ideal bir seçenek sunan, aktif yaşam tarzınıza uyum sağlamak için tasarlanan ceketler ve yağmurluklar bu sezon Timberland koleksiyonlarında yer alıyor. Açık hava deneyimlerinde yüksek performansı mümkün kılan, mavi ve kahverengi renk seçeneklerine sahip Timberland ceketlerle annenize bahar aylarında keyifli bir eşlikçi hediye edin. Yarım fermuarlı ve hafif tasarımı ile bu ürün, hareket hâlindeyken kolayca giyip çıkarabilmeyi mümkün kılıyor. (2.549TL)

Anneler Günü hediyelerinde konfor ve stil bir arada - Perakende.org